Warsztaty z Gwiazdą to autorski projekt portalu AllABOUTLife dla topowych blogerek, gwiazd, dziennikarek.  14 września odbyła się już piąta edycja tego spotkania pod hasłem Warsztaty z Gwiazdą edycja Fit&Beauty.

Projekt ma na celu propagowanie mody na zdrowe odżywanie, umiejętną i bezpieczną pielęgnację kobiecej urody, dbanie o siebie, poruszanie ciekawych i ważnych tematów związanych z codziennym życiem każdej kobiety oraz prezentację nowości rynkowych.

Warsztaty z Gwiazdą edycja Fit&Beauty odbyły się w studio kulinarnym Electrolux Taste Center, gdzie pod kierownictwem Kariny Zuchory, finalistki MasterChef i niesamowitej Szefowej Kuchni tego studia oraz Sylwii Chrzanowskiej-Olbryś, również uczestniczki programu MasterChef – mogłyśmy wraz z naszymi gośćmi gotować zdrowe i autorskie przepisy przygotowane przez gwiazdę części kulinarnej – Kasię Błażejewską-Stuhr.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr makijaż: Vipera Cosmetics, stylizacja: By Insomnia

Kasia to dietetyk kliniczny i psychodietetyk, autorka bloga “Mama w wielkim mieście”. Swoim pacjentom proponuje diety oparte na produktach sezonowych, lokalnych i naturalnych. Autorka książek „Odżywanie dzieci mądre i zdrowe”„Gotujemy pełną parą”, serii „Jak zamieszać w swoim życiu KOKTAJLE – dla zdrowia i urody”. Prywatnie: mama dwójki dzieci, żona popularnego aktora Macieja Stuhra.

Przepisy, które powstały specjalnie dla naszych warsztatów już wkrótce na AllABOUTLife – zaglądajcie do nas.

Zdradzimy Wam tylko, że do ich powstania inspirowały nas marki: Cenos i mix zbóż ekspandowanych, Krasnystaw czyli najlepsza śmietana i jogurty, Baziółka – pachnące zioła, aromatyczny ser Lazur, seria produktów Made in Coco (ekologiczna linia z kokosa – cukier, mąka, masło, olej i wiórki kokosowe), herbata Tetley oraz filtry do wody Aquaphor.

Czy wiecie, że: cukier kokosowy jest produkowany z kwiatów palmy kokosowej? Sok może być zbierany z palmy przez około 5 lat. Aby uniknąć skażenia, sok jest najpierw filtrowany, a następnie, ogrzewany i zagęszczany według starej receptury do momentu uzyskania gęstego syropu. Potem syrop jest ochładzany i krystalizowany.

Made in Coco – gustopremium.pl

Hitem był także szot z …. trawy pszenicznej – który wypija się, aby natychmiast odzyskać dobre samopoczucie, uzupełnić organizm we wszystkie cenne substancje, które są nam potrzebne aby być zdrowym na co dzień. Dystrybutor produktu, firma Living Foods Polska sama dla Was hoduje trawę – można ją zamówić przez internet a potem wycisnąć i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Trawa pszeniczna obecnie podbija cały świat, gdzie powstają specjalne bary w których można się jej napić.

trawa pszeniczna – Living Foods Polska

Goście na warsztatach dopisali, wśród uczestniczek były m.in: dziennikarka Beata Chmielowska-Olech, dziennikarka i blogerka Agnieszka Kałuża Aga Pomaga, topmodelka Kamila Szczawińska, aktorka i blogerka Monika Mrozowska, redakcja Claudia, Portal Gwiazd, blogerki  Thirtyfashion, Ashplumplum, Olciiak, Must Have Fashion, Manufaktura Radości i Neonowa Strzała. Wpadł do nas także Matata – Maciek Lisowski.

Beata Chmielowska-Olech, Sylwia Chrzanowska-Olbryś, Maciej Lisowski

Wydarzeniem spotkania była premiera na polskim rynku nowego projektu – sklepu internetowego Gustopremium.pl – gdzie znajdziecie wszystko co tylko można sobie zamarzyć aby się zdrowo odżywiać i żyć – od sprzętu typu wyciskarki po organiczne kosmetyki i produkty spożywcze.

Wszyscy byliśmy pod dużym wrażeniem najwyższej jakości wyciskarki Oscar, która poradziła sobie z wyciskaniem, robieniem makaronu i przecieraniem. Do tego sklepu warto zaglądać !

gustopremium.pl

Gościem specjalnym Warsztaty z Gwiazdą edycja Fit&Beauty oraz inspiracją dla naszych uczestniczek i mamy nadzieję dla Was – była Ewa Szabatin, która zaprosiła nasze uczestniczki na krótki warsztat tańca oraz opowiedziała o swoim nowym projekcie FitFashionFreak.

“Jestem zakochana w modzie oraz w zdrowym stylu życia.  – mówi Ewa Szabatin – Od 10 roku życia tańczę… dziś uprawiam jogę, fitness i promuję czyste, piękne jedzenie.” Po inspiracje koniecznie zaglądajcie na bloga Ewy www.szabatin.pl

Ewa Szabatin

Jak przyznały uczestnicy warsztatu tanecznego – taniec jest dla każdego i natychmiast poprawia humor. Może to będzie dla Was pomysł na długą, ciemną jesień? 🙂

warsztat tańca z Ewą Szabatin

Każda kobieta chce być piękna. O trendach w makijażu opowiedział nam jeden z najlepszych greckich stylistów Stavros – zaproszony na nasze warsztaty przez markę Vipera Cosmetics.

Ewa Wrzesińska i Stavros – Vipera Cosmetics

Niedługo pokażemy Wam film, na którym zobaczycie makijaż Kasi Błażejewskiej-Stuhr krok po kroku – mini poradnik naturalnego makijażu kosmetykami Vipera.

Vipera zainspirowała nas również organicznymi olejkami z linii Miracle Zen Garden. Naturalna pielęgnacja – ten trend ciągle podbija świat.

Jak powiedziała Ewa Wrzesińska, właścicielka marki Vipera:

“Organiczne oleje są bardziej terapeutycznie aktywne niż ich nie-ekologiczne odpowiedniki. Brak pestycydów w Olejkach MIRACLE ZEN GARDEN jest ważną korzyścią, ponieważ te niechciane toksyczne chemikalia wykazują daleko idące skutki dla naszego ciała, przyrody i środowiska.”

Więcej informacji o tej naturalnej linii tutaj. 

Nasze spotkania to też prezentacja nowości – Vipera pokazała produkt, który jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet – ale tych najmłodszych 🙂

Małe dziewczynki często podglądają jak Mama robi sobie makijaż – aby uniknąć zabawy kosmetykami dla dorosłych, które nie są bezpieczne dla dzieci – koniecznie wyposażmy się w linię TuTu.

Warsztaty z Gwiazdą edycja Fit&Beauty – linia dla dzieci TuTu marki Vipera Cosmetics

Wszystkie zachwyciłyśmy się zestawem “Domek dla baletnicy”, który ma wiele funkcji: w środku jest zestaw kosmetyków TuTu a domek po wyjęciu zawartości staje się cudowną zabawką. Seria TuTU to kosmetyki bezpieczne dla dzieci powyżej 3 roku życia, nie zawierają nanocząstczek ani parabenów.

Zobaczcie relację zdjęciową z spotkania:

prosecco i ser Lazur – duet idealny 🙂

Ania Nowak Cooka i Spinki i Szpilki

Krystalicznie czyta woda z AQUAPHOR POLSKA

Krystalicznie czyta woda z AQUAPHOR POLSKA

Monika Mrozowska i Kasia Błażejewska-Stuhr

Beata Chmielowska-Olech i Ewa Szabatin

Kamila Szczawińska i Maciej Lisowski

Beata Chmielowska-Olech, Ewa Szabatin i Maciej Lisowski

wyciskarka Oscar sklep Gustopremium

Patrycja Bilewska i Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska i Monika Mrozowska

Kamila Szczawińska, Beata Chmielowska-Olech i Elvira Mo

Gustopremium – nowy sklep internetowy na rynku – wszystko dla zdrowego życia

Karina Zuchora, Monika Mrozowska i Kasia Błażejewska-Stuhr

Monika Mrozowska

Spinki i Szpilki, Neonowa Strzała, Olciiak i Ashplumplum

Thirtyfashion

Manufaktura Radości Małgosia Mróz i Patrycja Bilewska Allaboutlife

Wioletta Malawska i Justyna Krawczyk

Organizatorki – Patrycja i Elvira

Fot. Jarosław Antoniuk Portal Gwiazd

Zobaczcie też stylizacje naszych gwiazd i blogerek.