Z okazji 20. urodzin w Polsce, ORSAY zaprosił do Klubu Modnych Kobiet dwie wyjątkowe kobiety. W pierwszej odsłonie kampanii w roli ambasadorki zobaczymy Jessicę Mercedes, a w kolejnej Anię Starmach. Konferencja prasowa przedstawiająca ambasadorki ORSAY odbyła się 5.09.2017 w warszawskim Studio Bank. Spotkanie poprowadził Piotr Wojtasik.

Już od dwóch dekad ORSAY proponuje polskim klientkom prawdziwie kobiecą modę.

Ten wyjątkowy jubileusz, to okazja, aby podkreślić najważniejszą wartość marki, jaką jest kobiecość. Modna kobieta zwraca uwagę nie tylko na swój wygląd zewnętrzny, ale dba o siebie także od wewnątrz. Ambasadorki Klubu Modnych Kobiet- Jessica Mercedes i Ania Starmach, wiedzą o tym najlepiej.

„Klub ORSAY istnieje na rynku polskim już bardzo długo. Jednoczy nasze najbardziej lojalne klientki, które angażują się w życie marki i w związku z tym postanowiliśmy rozszerzyć tę ideę. Chcieliśmy proponować naszym klientkom nie tylko oferty, ale coś więcej, aby mogły cieszyć się modą wspólnie z nami.” – Magda Król, Marketing & PR Manager ORSAY, o Klubie Modnych Kobiet.

Orsay 20 lat/ na zdj. Anna Starmach

Orsay 20 lat/ na zdj. Anna Starmach

na zdj. Anna Starmach

na zdj. Anna Starmach

Jessica i Ania w jubileuszowej kampanii zdradzają co dla nich znaczy być modną kobietą i z kim najbardziej lubią cieszyć się modą. Stylizacje sygnowane przez ambasadorki można zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej, a cenne wskazówki przeczytać w Poradnikach Modnej Kobiety autorstwa Jessici i Ani.

„Zgodziłam się wziąć udział w tym projekcie, dlatego że od wielu lat kupowałam różne ciuchy w ORSAY. Jestem blogerką, która nie zamyka się na jedną markę. Uważam, że wszędzie można znaleźć coś fajnego dla siebie. Biorąc udział w tej kampanii, chciałyśmy pokazać wspólnie z Anią Starmach, że ORSAY może być dla różnych kobiet, zajmujących się różnymi dziedzinami. Mamy różne pasje i to jest właśnie fajne, że możemy pokazać, że ORSAY to marka dla każdej kobiety i do Klubu Modnych Kobiet może należeć każda kobieta, jeżeli tylko zechce. Jestem dumna i bardzo mi miło, że zostałam ambasadorką. Bardzo podobają mi się efekty sesji i sądzę, że będę wspominać tę współpracę miło przez wiele lat.” – Jessica Mercedes.

 

„Sklep ORSAY funkcjonuje w moim życiu od samego początku, odkąd zaczęłam odkrywać w sobie kobiecość. I to jest wspaniałe, że osoba nie związana na co dzień z modą, jak Jessica Mercedes, została poproszona, aby pokazać, że marka jest dla każdej kobiety, dla każdej, która chce czuć się modnie i kobieco. Dla mnie to jest olbrzymie wyróżnienie, olbrzymia frajda i myślę, że efekty są naprawdę imponujące.” – Ania Starmach.

Marka w ramach świętowania przygotowała dla swoich klientek konkurs, dzięki któremu również można zostać ambasadorką Klubu Modnych Kobiet marki. Na zwyciężczynie czeka: kolacja z Jessicą i Anią, voucher o wartości 6 tysięcy zł i udział w modowych wydarzeniach marki. Więcej o urodzinowych niespodziankach na stronie www.orsay.com/20lat.

Przeczytaj o spotkaniu Ani Lewandowskiej z Julią Roberts