Mrugała to marka butów, z którymi nie można się rozstać:) Przyznajemy, że czekamy na nową kolekcję każdego sezonu. Zdanie podzielają również nasze koleżanki. Ostatnie kolekcje zachwycają i zaskakują, a marka jest na wysokim poziomie. Będąc z dziećmi za granicą, dostajemy pytania: co to za firma?

Marka Mrugała na stronie informuje:)

,,Od 25 lat rodzinnie produkujemy zdrowe i piękne buty dla dzieci.

Pierwsze lata życia są decydujące dla rozwoju stóp dziecka i w konsekwencji stanu zdrowotnego stóp osób dorosłych. Nasze obuwie wspiera prawidłowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów ze stopami w późniejszym wieku.

Butki Mrugała cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy doceniają ich wysoką jakość oraz ciekawe wzornictwo. Mamy pełną kontrolę nad naszym produktem, gdyż wytwarzamy go we własnej fabryczce w sercu Podhala. Używamy tylko najwyższej jakości atestowanych surowców pochodzenia europejskiego, dzięki czemu buty nie zawierają szkodliwych substancji i są bezpieczne dla dzieci.

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co u nas słychać i pozostać z nami w kontakcie zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama.

Mamy nadzieję, że pokochacie nasze buty tak bardzo jak my.”

Czym Mrugała zachwyca:

skórzany wierzch wykonany jest z najwyższej jakości skór naturalnych, buty są bardzo trwałe

elastyczna podeszwa antypoślizgowa co daje komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie noszenia,  podeszwy są wykonane z najwyższej jakości surowców, przez włoskie firmy specjalizujące się w produkcji spodów do obuwia dziecięcego

duża regulacja tęgości buta oraz łatwa wsuwalność zapewniona jest dzięki wygodnym rzepom lub klasycznym sznurówkom

usztywniana pięta i nosek, dzięki czemu palce mogą się ruszać

podeszwa i wyściółka są ze skóry naturalnej

kołnierz z wypełnieniem z pianki

Jak dobrać obuwie dla dzieci:

mierzymy stopę co 3 miesiące, but musi być dłuższy od stopy o 10 mm, ważna jest elastyczność obuwia- powinno się zginać tam, gdzie zgina się stopa czyli na wysokości stawów śródstopno- paliczkowych

Zobaczcie najnowsze modele z nowej kolekcji jesień- zima 2017

 

 

Mrugała nowa kolekcja jesień/ zima 2017

Mrugała nowa kolekcja jesień/ zima 2017

 

Materiał powstał we współpracy z marką Mrugała

Przeczytaj też o nowy odkryciu czyli różowej czekoladzie!!!!!!!!!