lakier do paznokci

Jesień to czas, w którym szczególnie potrzebujemy pobudzenia.  Firma Nails Inc. zadbała również o nasze paznokcie i przygotowała rewelacyjny, pobudzający lakier do paznokci właśnie z nutą kofeiny.

Nowa kolekcja Nails Inc. to pierwszy na świecie zestaw kosmetyków do paznokci z dodatkiem kofeiny. Lakier do paznokci z kofeiną ma na celu wzmocnić paznokcie i pobudzić je do wzrostu. Dzięki temu magicznemu składnikowi paznokcie wyglądają znacznie zdrowiej, są błyszczące i  piękne.

Kolekcja Nails Inc. składa się z czterech bardzo aromatycznych kolorów jak złoty blask, brązowa mokka, nude i espresso. Choć barwy te oddają charakter kawy to lakiery niestety nie pachą i nie smakują kawą.

Za 14 ml lakieru w ulubionym kawowym kolorze zapłacimy około 45 zł. Niestety nie są one dostępne w polskich drogeriach, ale bez problemu można je kupić bezpośrednio u producenta.

Linię lakierów do paznokci z kofeiną uzupełnia scrub do dłoni . Dzięki zawartości kofeiny skutecznie oczyszcza i odmładza zmęczoną skórę dłoni. Scrub został wykonany z naturalnych ziaren kawy, a jego cena wynosi około 75 zł.

Zobacz jak dbać o skórę jesienią