Z wiekiem regeneracja skóry jest trudniejsza, mechanizmy naprawcze ulegają zużyciu, a poziom antyoksydantów spada. Kluczowym czynnikiem zachodzących procesów jest redukcja poziomu kolagenu w skórze. Dostarczając do organizmu odpowiednią formę kolagenu możesz zadbać o kondycję nie tylko swojej skóry ale również stawów, włosów i paznokci.

Aby w pełni wykorzystać właściwości i przeciwstarzeniową siłę kolagenu należy wybrać najlepiej przyswajalną jego formę, która będzie się wchłaniać do organizmu bez potrzeby fizycznego trawienia. Dzięki wysokiej biodostępności kolagenu działanie będzie efektywniejsze i szybsze.

WZMOCNIENIE TWOJEGO PIĘKNA I ENERGII!

W 6 edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2021 nasi jurorzy poznają nowość na rynku TIENS GLOW COLLAGEN SHOTTIENS GLOW COLLAGEN SHOT
, to oferta dla nowoczesnych i aktywnych osób, które chcą dbać o siebie nie tracąc na to zbyt dużo czasu. Drobnocząsteczkowe peptydy kolagenu rybiego zamknięte w wygodnych 15 ml saszetkach dostarczają dzienną porcję zapotrzebowania na to cenne białko. Możesz go mieć zawsze przy sobie, w torbie, kieszeni i sięgnąć po nie kiedy tylko najdzie Cię ochota.

Dla wzmocnienia działania TIENS GLOW COLLAGEN SHOT został wzbogacony o ekstrakt z żeń-szenia, miód Manuka oraz fioletową marchewkę.

Dodatkowe składniki aktywne w TIENS GLOW COLLAGEN SHOT powodują, że smakuje on wybornie i może być polecany osobom, które pragną:

•zachować zdrowy wygląd skóry
•wzmocnić kości i stawy
•zapobiegać wypadaniu włosów
•zapobiegać uszkodzeniom paznokci i utrzymywać je elastyczne i trwałe
•wspomagać spalanie tkanki tłuszczowej i przyrost masy mięśniowej
•zwiększyć energię
•zwiększyć poziom antyoksydantów
•wzmocnić odporność

Dzięki opatentowanej technologii Double Nutri oraz Mikroemulsyfikacji substancji aktywnych składniki TIENS GLOW COLLAGEN SHOT wchłaniają się bez potrzeby trawienia i posiadają bardzo wysoką biodostępność.

DBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ Z SIŁĄ PRZECISTARZENIOWĄ
TIENS COLLAGEN GLOW SHOT!

Artykuł powstał we współpracy z marką TIENS