Ewa Chodakowska celowo publikuje pewne zdjęcie na swoim profilu na instagramie i prosi fanki, żeby nie porównywały się do naciąganej rzeczywistości

Ewa Chodakowska jest uwielbiana przez kobiety w całym kraju. W Polsce ma zapewniony status gwiazdy, naśladują ją tysiące dziewczyn i wspólnie z nią ćwiczą.

printscreen instagram Ewa Chodakowska @chodakowskaewa

printscreen instagram Ewa Chodakowska @chodakowskaewa

…Poniżej oryginalny tekst z instagrama Ewy Chodakowskiej

Zmięty brzuch ?? Celowo puściłam to zdjęcie do kampanii @adidaswomen #WomenMustHaves .. mam nadzieje, ze widząc u siebie takie fałdki nie panikujesz? Nie wybierasz restrykcyjnych diet, nie głodzisz się z zamiarem zlikwidowania SKÓRY.. Zdjęcia które przeglądasz w sieci, są zawsze sprytnie wyselekcjonowane.. ze stu .. z tysięcy .. wybiera się jedno THE BEST.. Często nienaturalna poza, układa ciało w perfekcyjny i niedościgniony kształt.. ale to tylko sekunda! Nikt nie funkcjonuje w takich wygibasach 24 h.. nikt nie chodzi tak po ulicy.. brzuch można spiąć na MAXA, tyłek można wypiąć.. zapozwaną nogą można wydłużyć sylwetkę.. Często to co na social mediach mocno odbiega od realiów.. Zatem Babeczki! LUZ!! Nie porównujcie się do naciąganej rzeczywistości.. Ciało układa się inaczej kiedy stoisz, siedzisz, jesteś w ruchu.. skóra się roluje, z gaci wystają mniejsze lub większe wałki, a tyłek często tak nie sterczy.. to normalne!! To takie ludzkie.. ja się mnę i dobrze mi z tym ?? #relax #loveyourself #sundayvibes PS. Oznacz osobę, która powinna to przeczytać ????

Przeczytajcie również, Ewa Chodakowska staje w obronie męża