Listy do M. 3 – w kinach od 10 listopada 2017 roku. Komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia

Listy do M. 3 to film, który zgromadził w kinach miliony widzów. Nie możemy się doczekać, a Wy? Pierwszą część obejrzało ponad 2, 5 miliona Polaków, a drugą prawie 3 miliony.

Listy do M. 3 plakat

Listy do M. 3 plakat

Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron.

Listy do M. 3 opowiada historię osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się niesamowite chwile. Święta to czas magiczny. Po raz kolejny przekonamy się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest zaskoczeń.

Scenariusz napisał Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Reżyserował Tomasz Konecki, a Marian Prokop został autorem zdjęć.

Zobaczcie zwiastun z Tomaszem Karolakiem, który wcielił się w rolę Mikołaja.

 

źródło/ youtube Kino Świat

Zobacz również stylizacje Magdy Mołek