Majewska Sablewska

Maja Sablewska zapowiada zmiany w swoim życiu zawodowym.

Wczoraj Maja Sablewska poinformowała na swoim koncie na Instagramie o zmianach jakie nastąpią w odniesieniu do prowadzonego przez nią programu telewizyjnego. Dotąd gwiazda znana z programu “Maja Sablewska sposób na modę” poprowadzi od 2018 roku nowy cykl “SOS – Sablewska od stylu”.  Program będzie również emitowany w stacji TVN Style, a jeśli chcecie wziąć w nim udział, castingi ruszają w przyszłym tygodniu.

“Maja Sablewska sposób na modę” ukazywał się na antenie TVN-u Style od dziewięciu sezonów. Prowadząca gościła w swoim atelier wiele kobiet potrzebujących zarówno porady w kwestii doboru stroju, ale też często wsparcia i dobrego słowa. Wysłuchała wiele historii, często niełatwych dla niejednej kobiety, znalazła lek na miłosne czy życiowe problemy, a także rozwiązała życiowe wątpliwości. Niejedną stylizację skrytykowała ukazując przy tym jak powinna kobieta się ubierać. Choć każda z nas ma inną sylwetkę, inny gust i oczekiwania od swoich stylizacji to Sablewska zawsze znalazła rozwiązania, które kobiety akceptowały. Wszystko po to, aby odnaleźć utraconą wiarę w siebie zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Jaki będzie nowy program Mai Sablewskiej? Tego jeszcze nie wiem, ale na pewno stanie się inspiracją dla wielu kobiet. Już nie możemy się doczekać!

 

Maja Sablewska

fot. www.instagram.com/sablewska

Zapisz

Zapisz