Ameryka Express

“Ameryka Express” to kontynuacja programu TVN – Azja Express. Już jesienią stacja wyemituje nowe odcinki wyścigu, w którym gwiazdy walczą o główną wygraną. Tym razem zmierzą się oni z przeciwnościami na terenie Ameryki Południowej. 

“Ameryka Express” to trzecia, tym razem nowa odsłona kultowego już programy “Azja Express”. Gwiazdy, które dotąd ścigały się w rywalizacji na terenie Azji. Teraz uczestnicy podróżowali autostopem po terytorium Ekwadoru i Peru, a meta została wyznaczona w miejscowości Cuzco.

Od września będziemy mogli śledzić poczynania gwiazd w trudnym wyścigu jakim jest “Ameryka Express”. Już wiemy, kto wziął udział w nowej edycji, a wszystko dzięki pojawiającym się zdjęciom uczestników na Instagramie. W rywalizacji zobaczymy: Filipa Chajzera z ojcem Zygmuntem Chajzerem, duet Fit Lovers, czyli Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza, Larę Gessler wraz z przyjacielem Piotrem Sałatą. Wśród uczestników znalazła się też Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Tomasz Karolak z kolegą Jakubem Urbańskim, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą oraz Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

Ameryka Express

fot. www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Ameryka Express

fot. www.instagram.com/lara_gessler

Ameryka Express

fot. www.instagram.com/tomaszkarolak_official

Ameryka Express

fot. www.instagram.com/fit.lovers

Ameryka Express

fot. www.instagram.com/magdasteczkowska