Poznaj ULTRAPLEX COLOR – prawdziwą innowację w koloryzacji! Regeneruj swoje włosy już podczas farbowania dzięki nowatorskiej, zaawansowanej formule ULTRAPLEX COLOR z Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Wybierz innowacyjne podejście do farbowania włosów w domu połączone z intensywną i dogłębną pielęgnacją!

Zauważyłaś, że po farbowaniu często Twoje włosy stają się zniszczone, osłabione i pozbawione blasku? Zależy Ci na trwałym, intensywnym kolorze, ale nie kosztem poniszczonych pasm i kosmyków? Jeśli tak, już teraz sięgnij po nowość do farbowania włosów – ULTRAPLEX COLOR z Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Zadba on o regenerację Twoich włosów już podczas farbowania.

ULTRAPLEX COLOR

ULTRAPLEX COLOR – regeneracja włosów już podczas farbowania!

FARBOWANIE WŁOSÓW BEZ OBAW Z ULTRAPLEX COLOR

Zastanawiasz się pewnie – jak to możliwe? Przecież przetestowałaś już tyle farb… I za każdym razem po farbowaniu Twoje włosy były mniej lub bardziej zniszczone. Efekt skuteczności regeneracji włosów przez ULTRAPLEX COLOR został potwierdzony badaniami. Dzięki innowacyjnej formule podczas farbowania z ULTRAPLEX COLOR następuje głęboka odbudowa struktury włosa. Aktywator dodawany do farby rozchyla łuski włosa, dzięki czemu składniki farby wnikają głęboko w jego strukturę i intensywnie wzmacniają oraz odbudowują wiązania wewnątrz włosów, sprawiając, że stają one mniej łamliwe. To właśnie dlatego po farbowaniu ULTRAPLEX COLOR z Laboratorium Kosmetycznego Joanna Twoje włosy są zregenerowane, odżywione i pełne blasku, a kolor prezentuje się na nich jeszcze lepiej.

ULTRAPLEX COLOR

ULTRAPLEX COLOR – regeneracja włosów już podczas farbowania!

PROFESJONALNA REGENERACJA I KOLOR BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Myślisz, że efekt regeneracji i intensywnej pielęgnacji włosów podczas farbowania jest możliwy do uzyskania tylko w salonie fryzjerskim? Od teraz dzięki ULTRAPLEX COLOR możesz cieszyć się zregenerowanymi włosami i nowym kolorem bez wychodzenia z domu. Innowacyjna formuła kosmetyku czerpie z doświadczeń profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych do farbowania w salonach fryzjerskich, a jej skuteczność została potwierdzona serią badań. To właśnie dzięki temu już dziś możesz cieszyć się intensywnym kolorem bez obaw podczas domowego farbowania.

ULTRAPLEX COLOR

ULTRAPLEX COLOR – regeneracja włosów już podczas farbowania!

CO KRYJE SIĘ W OPAKOWANIU ULTRAPLEX COLOR?

W każdym opakowaniu ULTRAPLEX COLOR czeka na Ciebie tubka z farbą, saszetka z utleniaczem, a także saszetka z Aktywatorem (należy dodać ją do farby – składniki zawarte w Aktywatorze odbudowują mostki dwusiarczkowe głęboko wewnątrz w strukturze włosa). Oprócz tego opakowanie zawiera saszetkę ze Stabilizatorem (który należy nałożyć na włosy bezpośrednio po farbowaniu dla ustabilizowania odbudowanych mostków dwusiarczkowych), ulotkę oraz rękawiczki. Zatem… do dzieła! Zanim przystąpisz do farbowania, obejrzyj video, gdzie zobaczysz, jaki efekt możesz osiągnąć z ULTRAPLEX COLOR i krok po kroku dowiesz się, jak farbować włosy dla otrzymania najlepszych rezultatów.

JAK UŻYWAĆ ULTRAPLEX COLOR?

To wszystko brzmi świetnie, ale obawiasz się, że farbowanie włosów z ULTRAPLEX COLOR jest trudne i czasochłonne? Proces farbowania z ULTRAPLEX COLOR nie różni się od koloryzacji innymi farbami przeznaczonymi do domowego użytku. Zresztą – przekonaj się sama! Zgodnie z instrukcją na opakowaniu połącz farbę z kartonika z utleniaczem i aktywatorem. Następnie, po określonym czasie zmyj farbę i nałóż stabilizator, który zamknie łuski włosowe. Po skończonym farbowaniu umyj włosy szamponem ULTRAPLEX z Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Dla wzmocnienia efektu i kompleksowej pielęgnacji włosów farbowanych możesz stosować szampon do każdego mycia.

ULTRAPLEX COLOR

ULTRAPLEX COLOR – regeneracja włosów już podczas farbowania!

WYPRÓBUJ TAKŻE ULTRAPLEX DLA REGENERACJI WŁOSÓW

Jeśli chciałabyś wzmocnić i utrzymać na dłużej efekt regeneracji po farbowaniu, sięgnij po ULTRAPLEX – innowacyjny, kompleksowy system regeneracji włosów zniszczonych z Laboratorium Kosmetycznego Joanna. ULTRAPLEX zapewni Twoim włosom profesjonalną pielęgnację i pozwoli cieszyć się efektem jak z salonu fryzjerskiego. ULTRAPLEX to innowacyjny i skuteczny produkt do regeneracji włosów, który pozwoli Ci uzyskać kompleksową regenerację włosów we własnym domu! Unikalny składnik formuły preparatu Crodasone Cysteine odbudowuje mostki dwusiarczkowe, nadając Twoim włosom blask, siłę i sprężystość.

Już teraz ciesz się innowacyjną koloryzacją połączoną z regeneracją włosów we własnym domu dzięki serii nowych kosmetyków od Joanny. ULTRAPLEX COLOR i ULTRAPLEX z Laboratorium Kosmetycznego Joanna czekają na Ciebie w dobrych sklepach i drogeriach.

ULTRAPLEX COLOR

ULTRAPLEX COLOR – regeneracja włosów już podczas farbowania!

Artykuł przygotowany we współpracy z Laboratorium Kosmetycznym Joanna.

Dowiedz się jakich błędów nie należy popełniać w pielęgnacji włosów.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz