W jednym z warszawskich salonów Nissana na kierowców testujących samochody czekała miła niespodzianka. Podczas jazd próbnych mieli oni okazję, by w pełni sprawdzić możliwości limitowanej edycji Micra BOSE® Personal® Edition – nie tylko pod względem parametrów jazdy, ale także… dźwięku. Do testów dołączyła bowiem Margaret, by w ramach kameralnego koncertu zaśpiewać jeden ze swoich największych przebojów.

Przygotowania do zakupu nowego samochodu często są procesem długotrwałym. Pod uwagę bierzemy zwykle wiele aspektów, między innymi dotyczących wyglądu czy osiągów pojazdu… W końcu zasiadamy za kierownicą, a sprzedawca zaczyna roztaczać przed nami perspektywę szerszą niż tylko parametry jazdy.

Margaret zagrała koncert w Nissanie Micra

Kiedy zaczyna opowiadać o systemie audio, nagle na jego miejscu pojawia się… Margaret. Tak właśnie wyglądała wizyta w salonie szczęściarzy, którzy wspólnie ze znaną piosenkarką przetestowali limitowaną edycję Nissana Micra.

To była świetna przygoda. Przede wszystkim zaskoczenie – mój ulubiony element. Jedna Pani była tak zaskoczona, że trochę za mocno na starcie przycisnęła pedał gazu… (śmiech), a potem już wspólne śpiewanie. Super sprawa!” – podsumowuje swoje doświadczenie Margaret.

Modele Micra BOSE® Personal® Edition oraz Micra BOSE® Personal® Premium Edition zostały zaprojektowane z myślą o osobach, dla których ważne jest, aby samochód oddawał ich indywidualny styl. Dynamiczna stylistyka oraz odważne kolory sprawiają, że jest to doskonałe auto dla ludzi aktywnych i pełnych energii.

Znana piosenkarka na przetestowanie systemu Bose® wybrała jeden ze swoich największych przebojów – „Heartbeat”.

W aranżacji z akompaniamentem tylko i wyłącznie gitary elektrycznej zabrzmiał nieco inaczej niż zwykle. Kameralny koncert zaskoczył nie tylko kierowców, ale także muzyków, którzy stwierdzili, że nigdy wcześniej nie mieli podobnego doświadczenia akustycznego w samochodzie.

Margaret zagrała koncert w Nissanie. Margaret i Nissan Micra BOSE® Personal® Edition przyprawiają o szybsze bicie serca

Koncerty akustyczne mają to do siebie, że są bardzo intymne. W samochodzie było jeszcze bardziej kameralnie. Udało nam się nawet zachęcić do śpiewania samych testujących, a chyba o to chodziło” – dodała Margaret.

Zgodnie z nazwą edycji specjalnych, wyposażenie zostało skonfigurowane dla uczczenia 30-letniej współpracy Nissana z marką BOSE. W samochodzie zamontowano dostępny wyłącznie w modelu Micra system nagłośnienia BOSE Personal. Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i sześciu głośnikom o znakomitych parametrach zapewnia on poczucie zanurzenia w dźwięku 360°. W skład systemu wchodzą między innymi dwa wyjątkowe głośniki BOSE UltraNearfield™ wbudowane w zagłówek fotela kierowcy.

Margaret doskonale oddaje ducha Nissana Micra BOSE® Personal® Edition – jest indywidualnością, która wyróżnia się i wzbudza zainteresowanie gdziekolwiek się pojawi. Jednocześnie ten model skupia się na muzyce, która nieustannie towarzyszy każdemu artyście. W rezultacie otrzymujemy niezwykły duet, który każdego przyprawi o szybsze bicie serca” – powiedziała Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.