BeRAW zdrowe przekąski, które zrewolucjonizują Twój jadłospis, Twój dzień i całe Twoje życie!!! To linia stworzona specjalnie dla Ciebie.

Znajdziesz w niej batony i pyszne kuleczki wytwarzane w technologii RAW a także produkty bogate w białko i superfoods.

Be Raw będzie stanowić uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety, dostarczy Ci energii na cały dzień a także przed i po treningu. Ewa Chodakowska

Najbardziej rozpoznawalna trenerka fitness – Ewa Chodakowska ramię w ramię z producentem zdrowej żywności – Purella Food wprowadziła linię przekąsek skierowaną do wszystkich dbających o zdrowie i dobrą formę. W trosce o ciało i umysł z zachowaniem zdecydowanej przyjemności z jedzenia stworzono grupę produktów trafiających nawet w bardzo wysublimowane gusta smakowe zwolenników zdrowego stylu.

BeRAW zdrowe przekąski

Marzeniem Ewy Chodakowskiej od dawna było stworzenie własnych słodyczy. Jako, że sama jest ich wielką fanką a jednocześnie prowadzi zdrowy tryb życia, naturalnym stało się, że przekąski proponowane przez nią będą musiały być wyjątkowo zdrowe.

BeRaw – zdrowe przekąski

Wraz ze swoim partnerem biznesowym firmą Purella Food poświęcili wiele miesięcy by wspólnie przygotować produkty, które byłyby spójne z jej filozofią życia i upodobaniami, a jednocześnie najwyższej jakości. Tak powstała marka BeRAW, która świetnie wpisuje się w jadłospis osób aktywnych i dbających o prawidłowe odżywianie. Zdrowe menu powinno być smaczne, kolorowe i dobrze zbilansowane.

Linia BeRAW zbudowana jest z 4 kompozycji smakowych batonów i 3 propozycji słodkich kuleczek.

Są one po brzegi wypełnione składnikami, które nie tylko dodadzą potrzebnej energii lecz również będą doskonałą, pełnowartościową przekąską podczas zabieganego dnia.

Trwała ondulacja rzęs – sposób na piękne rzęsy nawet przez dwa miesiące