Nie wiesz co kupić na Mikołajki albo pod choinkę? Gra to zawsze dobry pomysł 🙂

Zobaczcie nasz wybór gier:

1.„Ubongo” – światowy bestseller (ponad 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy), imprezowa gra rodzinna o banalnie prostych zasadach i emocjonującej rozgrywce.

Szalona gra, która rozkręci twój mózg!
Każdy gracz dostaje planszę i 12 elementów układanki. Każda plansza ma inny wzór. Jeden z graczy przekręca klepsydrę i rzuca kostką, wskazując, z których elementów gracze będą korzystać w tej rundzie. Wszyscy gracze jednocześnie starają się jak najszybciej zasłonić puste pola na swoich planszach. Każdy, kto zdąży to zrobić, zanim skończy się czas, zdobywa klejnot. Wygrywa gracz, który w ciągu dziewięciu rund zbierze najcenniejsze klejnoty!

Cztery fajne gry na prezent

2. „Ryzyk Fizyk” – polskie wydanie „Wits & Wagers”, jednej z najpopularniejszych gier quizowych świata, z setkami ciekawych, dziwnych i zakręconych pytań.

 

Cztery fajne gry na prezent

3.„Polska Luxtorpeda” – bardzo szybka gra karciana na refleks i pamięć, z obiektami nawiązującymi do polskiej kultury, historii i przyrody.

Polska Luxtorpeda to gra imprezowa, przy której świetnie będą się bawić młodsi i starsi. Dynamiczna rozgrywka spodoba się fanom gier typu Dobble czy Jungle Speed. W grze występują różne postaci i obiekty związane z polską kulturą i historią.

Jednak żeby wygrać, nie trzeba ich znać – o zwycięstwie zadecydują pamięć i refleks!
Ale przy okazji można się też czegoś nauczyć…

Cztery fajne gry na prezent

4.„Inspektor Tusz” – nietypowa gra kalamburowa, w której gracze używają specjalnych okularów ukrywających fragmenty tworzonych rysunków.
Inspektorzy ruszają do akcji. Jeden rysuje tajne hasło, a pozostali próbują je odgadnąć. Proste? Wcale nie! Niektórzy gracze muszą założyć specjalne okulary, przez które nie widać rysunku na kartce! Narysuj hasło, nie widząc tuszu! Odgadnij hasło, gdy nie widzisz rysunku! INSPEKTOR TUSZ to świetna i zabawna gra imprezowa w rysowanie i odgadywanie – nawet dla 6 osób.

Cztery fajne gry na prezent

Egmont Polska wydaje gry planszowe od 2007 roku. Bestsellery, takie jak „Pędzące żółwie”, „Pan tu nie stał!”, „Nogi stonogi” czy „Duuuszki”, są znane setkom tysięcy polskich graczy. 

Egmont wydaje gry stworzone przez najwybitniejszych autorów z całego świata i zilustrowane przez znanych grafików. Gry mają proste, ciekawe, dobrze opisane zasady. Są wśród nich gry dla bardzo małych dzieci (serie „Rodzinka wygrywa” i „Zagraj ze mną”), typowe gry rodzinne („Pędzące ślimaki”, „Polowanie na robale”), logiczne („Pentago”, „Trexo”), imprezowe („Słowostwory”, „Polska Luxtorpeda”) czy gry strategiczne dla zaawansowanych graczy (seria „Egmont Geek”).

fot. Egmont.pl