Marka Badura wraz z duetem projektowym BIZUU po raz czwarty zaprezentowały efekt wspólnej pracy, dopełniając wybiegowe sylwetki butami stworzonymi przez Badurę w oparciu o design Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak. Tym razem w propozycjach na wiosnę pojawiły się skórzane półbuty z ozdobnym wiązaniem oraz welurowe sandałki w różnych wersjach kolorystycznych. Wszystkie modele wykonano z najwyższej jakości materiałów w fabryce marki Badura w Wadowicach pod okiem doświadczonych konstruktorów.

Premiera najnowszej kapsułowej kolekcji Badura x Bizuu miała miejsce podczas pokazu marki, 7 lutego, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni Praskiej Drukarni. W wydarzeniu wzięły udział liczne gwiazdy, projektanci oraz przedstawiciele mediów i styliści. Premierę uświetniły swoją obecnością m.in. Paulina Krupińska, Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Bogna Sworowska czy Kamila Szczawińska.

Blanka Jordan, Zuzanna Wachowiak duet Bizuu

Blanka Jordan, Zuzanna Wachowiak duet Bizuu

Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska

Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska

Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska

Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska

Bogna Sworowska

Bogna Sworowska

Badura nowa kolekcja

Badura nowa kolekcja

 

Powstałe w oparciu o design BIZUU projekty zostały wyprodukowane dzięki najwyższej jakości komponentom, na których pracuje marka BADURA. Wszystkie buty z limitowanej kolekcji powstały w fabryce marki w Wadowicach dzięki pracy doświadczonych konstruktorów i nowoczesnej linii produkcyjnej.

Marka BADURA jako jedna z niewielu marek obuwniczych w Polsce daje możliwość stworzenia butów zgodnych z wizją projektantów i dopełnienia looków z kolekcji. Limitowana linia butów BADURA x BIZUU to kolejna kolekcja na wiosnę/lato 2018, która pojawi się w regularnej sprzedaży. Do tej pory do sklepów trafiły modele powstałe w wyniku kolaboracji BADURY z domem mody LA MANIA oraz buty z poprzednich kolekcji BADURA X BIZUU.