W jaki sposób dowiadujecie się o kosmetykach? Internet, od nas…, a my od naszych koleżanek. Mamy to szczęście, że są one zazwyczaj doskonale poinformowane i lubią nowości, tak jak my. W taki właśnie sposób dowiedziałyśmy się o marce Quiskin. Od kilku tygodni piszemy o prawidłowym oczyszczaniu twarzy, radzimy, pokazujemy co stosujemy. Staramy się Wam przekazać, że to najważniejszy zabieg w pielęgnacji naszej cery!

Całkiem niedawno dowiedziałyśmy się o marce Quiskin. Zainteresowała nas właśnie ze względu na fakt, że dowodzi o potędze demakijażu.

Mało tego, to bardzo ciekawa polska firma, a takie lubimy najbardziej, zwłaszcza kiedy wykorzystują ciekawe technologie. Dzięki powstaniu zaawansowanego technologicznie QUI – włókna opartego na bazie naturalnych składników i ultra nano technologii udało się stworzyć w pełni profesjonalny produkt do demakijażu –  Quiskin, wykorzystujący tylko naturalne bogactwo jakim jest woda.

Nie lubimy pisać do Was, rzucając tylko pojedynczymi hasłami. Zatem wyjaśnijmy całą technologię! Uwierzcie, że warto!

Qui – włókno powstaje dzięki sprzężeniu w odpowiednim stosunku składników poliamidu i poliestru. Uzyskana w ten sposób przędza jest dzielona na 16 ultra mikrowłókien których kształt, rozmiar oraz kombinacje zostają następnie odpowiednio wyselekcjonowane. Podział dokonywany jest pod kontrolą precyzyjnych urządzeń w taki sposób, aby uzyskać odpowiednie właściwości (takie jak miękkość, wytrzymałość, absorpcja oraz zdolność czyszcząca).

Następnie dzięki nano technologii formowany jest właściwy materiał, a sam produkt pod czujnym okiem technologa otrzymuje końcowy ergonomiczny kształt. Uzyskany efekt sprawia, że Quiskin to profesjonalny produkt do demakijażu przy zastosowaniu tylko i wyłącznie naturalnego bogactwa jakim jest woda. Otrzymana w naszych laboratoriach struktura włókna jest niezwykle cienka – pojedyncze ultra mikrowłókno ma grubość mniejszą niż 0,13 DEN. W fazie produkcyjnej Qui włókno jest tak lekkie, że jeden jego gram ma długość około 70 000 metrów, a na jednym centymetrze kwadratowym mieści się około 100000 włókien.

Poniżej nasze spostrzeżenia i opinie

1. Quick & Professional Face Cleaner

Jesteś zabiegana, masz mało czasu? Ten produkt pomoże zrobić demakijaż w kilka minut. Wszystko za sprawą włókna QUI, bowiem dociera do wszystkich miejsc na skórze i idealnie ją oczyszcza. Jeśli, więc cenisz sobie życie w zgodzie z naturą, ten produkt jest dla Ciebie. Ważne info przed pierwszym użyciem: wypierz produkt w rękach lub przy użyciu kostki ozonowej! Jak produkt stosujemy na co dzień?

Namaczamy wodą, oczyszczamy za pomocą rękawy twarz i okolicę oczu. Następnie pierzemy przy użyciu kostki ozonowej lub szarego mydła i odstawiamy do wysuszenia… Prawda, jakie to proste?

QUISKIN- Quick & Professional Face Cleaner

QUISKIN- Quick & Professional Face Cleaner

QUISKIN- Quick & Professional Face Cleaner

QUISKIN- Quick & Professional Face Cleaner

2. Kostka ozonowa

Absolutne nasze odkrycie. Produkt myje i dezynfekuje. Polecamy jako wzmocnienie działania kosmetyków. Bardzo fajnie regeneruje skórę, dotlenia ją i odżywia. Skóra wygląda zdrowo! Warto zastosować kostkę ze względu na fakt, że wpływa na utrzymanie efektów zabiegów kosmetycznych np. mikrodermabrazji, depilacji i wielu innych. Ozon działa antyseptycznie i łagodzi podrażnienia. Co ważne, nadaje się do skóry atopowej.

Kostka ozonowa

Kostka ozonowa

Kostka ozonowa

Kostka ozonowa