Soniczna szczoteczka do twarzy jest coraz częściej polecana i używana przez ekspertów urody. Jeszcze kilka lat temu była traktowana jako gadżet, teraz na rynku mam ich spory wybór. Czym się kierować przy wyborze tej jednej odpowiedniej, jak używać?

Zdaniem wielu kobiet soniczna szczoteczka do twarzy jest lepsza od manualnej i działa zdecydowanie lepiej. My również jesteśmy tego samego zdania. Próbowałyśmy używać szczoteczki manualnej, ale to nie dla nas. Co nas przekonało? Używamy szczoteczki marki Wowcosme VICINA Vibration Pore Brush. Zobaczcie nasze spostrzeżenia.

Jesteśmy uparte w przekonaniu, że dobry demakijaż robi cuda. Odpowiednie oczyszczanie, powoduje lepsze wchłanianie kosmetyków pielęgnacyjnych.

Szczoteczka VICINA Vibration Pore Brush ma dwie głowice, które bardzo dobrze dostosowują się do twarzy. Naszym zdaniem jedna głowica, nie oczyściłaby twarzy tak dobrze, jak w tym przypadku. Włosie jest długie, co powoduje mniejsze podrażnienie twarzy.

 

Soniczna szczoteczka do twarzy Wowcosme

Soniczna szczoteczka do twarzy Wowcosme

 

Rozłożyłyśmy szczoteczkę na części pierwsze, wkładamy baterie i wszystko działa. Przed użyciem namaczamy włosie w delikatnej wodzie i masujemy twarz kolistymi ruchami. Oczywiście uprzednio nakładamy: olejek myjący lub pastę myjącą, piankę, czy mydło. Po zakończonej czynności myjemy szczoteczkę w letniej wodzie. Odstawiamy do wyschnięcia:)

Soniczna szczoteczka do twarzy Wowcosme

Soniczna szczoteczka do twarzy Wowcosme

VICINA Vibration Pore Brush ma bardzo ciekawy wygląd i z pewnością, jeśli lubicie dobre rzeczy, które fajnie działają, a jeszcze dobrze wyglądają, ten produkt będzie dla Was idealny.

Podsumowując: skóra jest rozświetlona, wygląda na bardziej wypoczętą i jest przede wszystkim lepiej oczyszczona.

Szczoteczka jest do wygrania w naszej akcji, kliknij w link tutaj