Piotr Żyła

Piotr Żyła i Justyna Żyła nie są już razem! Jak poinformowała żona skoczka na swoim profilu na Instagramie, Piotr zostawił ją i dzieci bo nie potrafi żyć w rodzinie. 

Piotr Żyła podczas igrzysk w Pjongczangu nie zdobył wymarzonego medalu, nie wystąpił w drużynowej walce o medal, a teraz kolejny cios. Jego żona, Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie bardzo emocjonalny wpis. Dowiadujemy się z niego, że skoczek zostawił rodzinę. Już wcześniej, jeszcze w trakcie trwania igrzysk pojawił się wpis sugerujący, że Piotr Żyła nie mieszka w swoim rodzinnym domu w Wiśle, że wyprowadził się do kochanki. Teraz czytamy na profilu Justyny:

“Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś… przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się… najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności. Pozdrawiam Justyna Żyła”

Piortr Żyła

fot. www.instagram.com/justynazyla

Piotr Żyła

fot. www.instagram.com/justynazyla

Sprawdź na czym polega dieta Dąbrowskiej.