Są takie miejsca, o których powstaniu wieść roznosi się tzw. pocztą pantoflową. Podróżując ostatnio pociągiem z moją koleżanką:) dowiedziałam się o Kuo’s Professional. Przyznaję, widziałam, że co jakiś czas ktoś polecał to miejsce, jednak jak dobrze wiemy, dopóki same się nie przekonamy…

W minioną sobotę wybrałam się do Kuo’s Professional, aby na własnej skórze poczuć moc jednego z podobno rewelacyjnych zabiegów… I śmiało mogę stwierdzić, że w końcu trafiłam na pielęgnację skóry, której efekty są widoczne od razu… to spersonalizowany rytuał twarzy  Kuo’s Bespoke.

Zdaniem specjalistów Kuo’s wszystko można kategoryzować i skórę też zazwyczaj dzieli się na typy, czy rodzaje. Jednak każdy z nas najlepiej czuje się we własnej skórze, zwłaszcza gdy jest ona piękna i zadbana. Zabieg Kuo’s Bespoke opiera się na założeniu, że każda twarz jest wyjątkowa, a jej kondycja i potrzeby są zindywidualizowane.

O co nam kobietom chodzi w zabiegach pielęgnacyjnych? O zmianę, lepszy wygląd skóry, efekt WOW, optymalne nawilżenie. Dzięki spersonalizowanemu rytuałowi to wszystko otrzymujemy.

Dlaczego tak się dzieje? Od samego wejścia do instytutu czujemy się dobrze zaopiekowani. Na miejscu przeprowadzana jest ocena stanu skóry i wywiad. Ekspert Kuo’s dobiera odpowiednie składniki dla naszej cery, a masaż i wszystko co dzieje się w jego trakcie pozwalają nam się odprężyć. Co ważne na miejscu są idealnie dobierane do naszej cery składniki rewelacyjnych kosmetyków, którymi możemy cieszyć się w końcu w Warszawie. Zabieg trwa około 90 minut.

Na uwagę zasługują też piękne i minimalistyczne wnętrza gabinetu. Zobaczcie:

Kuo's Professional

Kuo’s Professional

Kuo's Professional

Kuo’s Professional

Kuo's Professional

Kuo’s Professional

 

Oczywiście nic nie jest dane nam na zawsze, chociaż efekt jest rewelacyjny od razu, musimy go powtórzyć, bo tylko systematyka pozwoli nam doprowadzić do ładu naszą cerę. Na miejscu poprosiłam o zdjęcia:) przed i po. Sami zobaczcie efekty. Kosmetyki nie uczulają, przywracają prawidłowe funkcjonowanie skóry. Po zabiegu skóra jest doskonale zrewitalizowana.

 

Warto podkreślić, że budując swój program pielęgnacji skóry laboratorium KUO’S PROFESSIONAL oparło się na dobrze znanym dermatologom zjawisku – 28 dniowym cyklu keratynizacji komórek skóry. To właśnie na przestrzeni tego okresu w warstwie podstawnej „komórka matka” produkuje nowe, zdrowe komórki (keratynocyty), które przemieszczają się w kierunku powierzchni skóry aby w ostateczności ulec złuszczeniu. Celem stało się dotarcie do żywych komórek w każdej fazie ich rozwoju.

Opracowany pod tym kątem BIO COMPLEX EGF SYNERGY poddany został badaniom klinicznym.

Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała na temat wnętrz. Uwierzcie z instytutu Kuo’s nie chce się wychodzić. Zobaczcie zdjęcia.