Ile razy miewamy tak, że chcemy wszystko rzucić i odpocząć? Wyjechać daleko, żeby pobyć chociaż na chwilę w ciszy i spokoju? Ciężki tydzień, spotkania za spotkaniem, wszystko na wczoraj… skąd to znamy? Co zrobić, kiedy nie masz czasu, a chcesz wypocząć w miarę blisko? W ten oto sposób znalazłam się w Columna Medica. Położona zaledwie godzinę i trzydzieści minut drogi autem od Warszawy, stanowi alternatywę na krótki wypoczynek i relaks.

Columna Medica to luksusowa klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w centrum Polski, w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Zapewnia regenerację kompletną od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię. A co najważniejsze miejsce specjalizujące się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej, czyli bezpiecznej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu.

Columna Medica

Columna Medica

Podróż z Warszawy minęła nam bezproblemowo. To pierwszy nasz wyjazd do Columna Medica i na pewno nie ostatni.

Dzień zaczęłyśmy od kąpieli w basenie, który ma wyjątkowo ciepłą wodę. Następnie sauny i jacuzzi, a potem zabiegi. My skorzystałyśmy z zabiegu leśne spa. Na czym polega? Na peelingu ciała i doskonałym masażu, ewentualnie zamiennie zastosowaniu maski na całe ciało. Wszystko w pięknym gabinecie z delikatną muzyką i świecami.

Basen Columna Medica

Basen Columna Medica

Pokoje są duże i komfortowo wyposażone. Każdy z nich ma balkon, z którego roztacza się widok na stuletni sosnowy las. Szczególnie piękne są poranki. Dookoła panuje cisza, której w końcu doświadczamy po wyjeździe ze stolicy.

Będąc na miejscu nie sposób zapomnieć o specjalności tego miejsca. Właściciele wierzą w bezinwazyjne metody badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu poprzez manualne działanie terapeuty oraz zabiegi rehabilitacyjne. Dzięki temu następuje szybsza redukcja bólu, poprawa elastyczności tkanek oraz zwiększenie zakresu ruchomości stawów. W zakresie pomocy jest: rehabilitacja po udarze, rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja kolana i rehabilitacja stawu biodrowego oraz barku. Turnusy rehabilitacyjne to programy, których podstawą jest praca fizjoterapeuty z pacjentem w systemie 1:1 dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

To nie koniec… na miejscu czekają specjalne pakiety dietetyczne i pakiety SPA.

Stuletni sosnowy las otulający klinikę rehabilitacyjną Columna Medica stał się inspiracją do stworzenia unikatowej oferty Leśnego SPA. Basen z systemem hydromasaży i przeciwprądem, jacuzzi, sauna sucha i mokra oraz pokój relaksu z pięknym widokiem to idealne miejsca, w których odpoczniesz, a czas na chwilę się zatrzyma.

Nie możemy zapomnieć o kuchni. Czekają tutaj dania zdrowie i lekkie, które nie obciążają organizmu. Zobaczcie zdjęcia. Dodatkowo specjalne koktajle i obowiązkowa woda z cytryną, która odkwasza organizm.

http://columnamedica.pl/

artykuł powstał we współpracy z COLUMNA MEDICA