smart rzeczy

W dzisiejszych czasach wiele rzeczy  ułatwia nam życie. Telefony komórkowe, tablety czy komputery, bez których nie możemy się obejść. Jednak jest takich 5 smart rzeczy, które są absolutnym must have każdej kobiety.

Po pierwsze inteligentny telewizor

Inteligentny telewizor znacznie ułatwia nam kobietom życie i umila wolne chwile. Obecne telewizory wyposażone są w takie technologie, dzięki którym możemy przeglądać internet, puszczać filmy na youtubie czy rozmawiać przez skype. Zdalnie możemy włączyć dzieciom bajki lub piosenki.

Samoobsługowy samochód

Samochód to produkt, który jest niezastąpiony w codziennym życiu, a jeszcze taki który sam parkuje to już jest ideał. Jednak w życiu przydają się także inne funkcje takie jak: bezdotykowy panel, który włącza radio ruchem ręki, nowoczesna nawigacja, zamykający się bagażnik bez użycia rąk i wiele wiele innych.

Łatwe gotowane

Wszystkie urządzenia AGD, które są w stanie przyrządzać posiłki bez większego wysiłku, my kobiety pokochamy. Mamy na myśli tu np. piekarniki, które przyrządza kilka dań za jednym razem, a potem same się wyczyszczą. Wszelkiego rodzaju urządzenia wielofunkcyjne, które przygotowują posiłki za nas zgodnie z przepisem, podpowiedzą nam ile i jakich składników mamy użyć i zaalarmują gdy coś źle zrobimy.

Odkurzacz, który sam sprząta

Kiedyś marzenie, a teraz rzeczywistość. My siedzimy na kanapie, a odkurzacz sam sprząta. Taki sprzęt można zaprogramować na różne powierzchnie i jest w stanie dotrzeć do większości zakamarków.

Smart watch

Każda nowoczesna Pani domu, dbająca o swój rozwój fizyczny powinna sobie sprawić taki zegarek. Monitoruje nasze parametry podczas biegania i dodatkowo dzięki niemu możemy odebrać rozmowę telefoniczną, czy maila lub kontrolować muzykę, którą właśnie słuchamy.

Sprawdź jak dbać o rośliny w domu.