Cindy Crawford

Cindy Crawford – ikona modelingu została twarzą nadchodzącej kampanii wiosennej Reserved. Koncept kampanii nawiązuje do lat 80. kiedy to modelka święciła największe triumfy na wybiegu. Połączenie tych dwóch elementów to nie przypadek, ale też świetne rozwiązanie!

Cindy Crawford to kolejna gwiazda, która została twarzą kampanii reklamowej polskiej marki Reserved. Jesienią ubiegłego roku firma zatrudniła modelkę Kate Moss, która reklamowała otwarcie butiku Reserved na słynnej londyńskiej Oxford Street. W zimowej kampanii z kolei wzięli udział topowi modele i modelki jak Irina Shayk, Adwoa Aboah, Jordan Dunn i Jon Kortajarena.

Już w czwartek 15 marca będziemy mogli zobaczyć pierwsze spoty reklamowe z Cindy Crawford w roli głównej.  Kampania pod hasłem „I Love You Cindy” jest nawiązaniem do lat 80. – złotej ery boomboxów, lakierów do włosów i pierwszych telefonów komórkowych. W reklamowym wideo będziemy mogli zobaczyć też Dacre’a Montgomerego z serialu „Stranger Things” oraz Erica Roberts’a, brata aktorki Julie Roberts.

Sprawdź jak gwiazdy gotowały podczas warsztatów.