W Polsce nie możemy narzekać na rynek medycyny estetycznej. Producenci i dystrybutorzy urządzeń do rozmaitych zabiegów prześcigają się w ściąganiu nowości z całego świata. Oczywiście to wszystko z korzyścią dla nas. Czy macie podobnie jak my, że zadajecie pytania koleżankom lub szukacie w internecie opinii na temat skuteczności określonych zabiegów lub chcecie znaleźć ten, który będzie pomagał? Bo jak zapewne wiemy, kto pyta nie błądzi… Anita Sokołowska – kobieta z klasą, doskonała aktorka, ulubienica widzów została niedawno ambasadorką Zaffiro. I jak to zazwyczaj bywa… szukamy informacji na temat metody, potwierdzamy opinie u znajomych, które z zabiegu korzystały.

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Lubimy typ urody, który prezentuje Anita Sokołowska. Aktorka jest naturalna, nie epatuje mocnym makijażem, uwielbiamy podglądać jej profil na instagramie. To styl i klasa sama w sobie. To kobieta, która nie stwarza dystansu grając rozmaite postaci, a tym samym przekonuje w roli Zaffiro, bo jak mówi:

Podobnie jak wiele kobiet prowadzę intensywny tryb życia, a jednocześnie, jak każdej z nas, zależy mi, aby zachować dobrą formę i naturalne piękno – dla mnie szczególnie ważne. Przy małej ilości czasu na odpoczynek, a tym samym braku możliwości właściwej regeneracji organizmu, nie jest to łatwe. Dlatego cieszę się, że dzięki takim zabiegom jak Zaffiro mogę w krótkim czasie osiągnąć naturalny efekt pięknej i jędrnej skóry w nieinwazyjny sposób – mówi aktorka.

Dlaczego szukamy takiego właśnie zabiegu? Uważamy, że nasza skóra straciła elastyczność, a owal twarzy zmienił się. Czy po Zaffiro będzie efekt wow, jak wszyscy piszą i przekonują? Kilka informacji, które okażą się dla Was pomocne.

Zabieg może być stosowany na obszarze całego ciała i twarzy, jest bezpieczny i nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji. Zaffiro polecany jest dla osób, które pragną poprawić owal twarzy, podnieść opadające policzki, poprawić wygląd dekoltu, szyi, piersi, zlikwidować luźną skórę ud, kolan, wewnętrznej strony ramion oraz brzucha. Udoskonalona technologia Zaffiro, dzięki wykorzystaniu peelingu wodnego oraz ulepszonych systemów chłodzenia głowicy, za pomocą której wykonywany jest zabieg, pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie.

Anita Sokołowska została ambasadorką Zaffiro

Anita Sokołowska została ambasadorką Zaffiro

Co robić przed zabiegiem? Nawilżać skórę, pić dużo wody- będzie wówczas bardziej skuteczny! 

Jak przebiega zabieg?

  • demakijaż
  • nałożenie chłodzącego żelu, dzięki któremu głowica będzie lepiej dopasowywać się do twarzy
  • skóra musi zostać też schłodzona, żeby przygotować ją do działania promieni IR
  • działamy metodą zimno- ciepło- zimno

Nasze spostrzeżenia?

Efekt Zaffiro to dla nas efekt natychmiastowy, możliwy do osiągnięcia przed ważnym wyjściem, ślubem, randką czy inną uroczystością. Dla trwałości i pogłębienia efektu warto zabieg powtórzyć kilkakrotnie minimum 3!

Co robimy po zabiegu?

Zaleca się regularne złuszczanie skóry i jej wzmacnianie za pomocą Waterpeelingu. Intensywny strumień wody, wzmocniony o odpowiednio dopasowane składniki aktywne, umożliwia bezpieczne i przede wszystkim skuteczne oczyszczanie skóry, ale także jej odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i wygładzenie. Waterpeeling Zaffiro umożliwia całoroczną pielęgnację skóry, tak by efekt Zaffiro utrzymywał się jak najdłużej…

Medycyna estetyczna to branża zaawansowanych technologii, które od wielu lat dostępne są także w Polsce. Mogę śmiało powiedzieć, że dzieje się tak w znacznej mierze dzięki współpracy ITP S.A. z najlepszymi światowymi markami. Staramy się być zawsze na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny, śledzimy prowadzone badania kliniczne, nawiązujemy relacje z największymi producentami. Wszystko po to, aby dostarczać naszym Klientom skuteczne i bezpieczne technologie – powiedziała Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalna ITP S.A.

Małgorzata Śliwińska, Katarzyna Nadolna

Małgorzata Śliwińska, Katarzyna Nadolna

W spotkaniu, które poprowadziła Karolina Ferenstein-Kraśko, wzięła udział także dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda, specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej, która podsumowała efekty, jakie przynosi zabieg:

Polacy coraz chętniej korzystają z osiągnięć medycyny estetycznej, aby wyglądać pięknie i młodo. Nie chcą jednak efektu przerysowania. Zaffiro jest właśnie taką technologią, która choć ujmuje naszej skórze lat, pozwala zachować naturalny wygląd. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, więc bezpośrednio po nim można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Bardzo cenię w Zaffiro to, że efekty jego stosowania są widoczne nie tylko bezpośrednio po zabiegu. Dzięki Zaffiro skóra staje się jędrniejsza z każdym dniem i taka pozostaje na długo.

Karolina Ferenstein- Kraśko

Karolina Ferenstein- Kraśko

Maria Sadowska

Maria Sadowska

Małgorzata Śliwińska, Aneta Orzechowska

Małgorzata Śliwińska, Aneta Orzechowska