Netflix zdobywa coraz więcej zwolenników w Polsce. Często przy rozmaitych spotkaniach towarzyskich wymieniamy się informacjami, które seriale powinniśmy obejrzeć. My również jesteśmy fankami Netflixa. Przedstawiamy Wam seriale, które są warte uwagi.

Netflix oferuje tysiące filmów i seriali, poniżej nasze typy.

Dom z papieru

Hiszpańska produkcją wciąga od pierwszych chwil. Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

 

2. Seven Seconds

W Jersey City zostaje zabity piętnastoletni Afroamerykanin. Gdy policja próbuje zatuszować sprawę, rozpoczyna się poszukiwanie prawdy.

3. Santa Clarita Diet

Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem. Prowadzą agencję nieruchomości, mieszkają wraz z córką Abby w Santa Clarita na obrzeżach Los Angeles. Pewnego razu wydarzenie w życiu Sheili doprowadza do zmian…

 

4. Najbardziej niezwykłe domy świata

Nagradzany architekt Piers Taylor wraz z aktorką i entuzjastką nieruchomości przemierzają świat i pokazują niesamowite domy na całym świecie.

Zobacz też, jak Leszek Stanek wspiera Izę Miko tutaj.

5. Black Mirror

Mroczny i satyryczny sposób skupia się na tematach, które dotyczą współczesnego społeczeńswa, szczególnie na negatywnych konsekwencjach rozwoju nowych technologii. Każdy odcinek to osobna historia niepowiązana z innymi epizodami. Akcja toczy się w alternatywnej teraźniejszości albo bliskiej przyszłości.