Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na remont nawiększej placówki leczącej ciężkie przypadki u najmłodszych – Centrum Zdrowia Dziecka. Brawo!

Centrum Zdrowia Dziecka poinformowało wczoraj na swoim profilu na Facebooku, że Ania i Robert Lewandowscy przekazali aż 500 000 złotych na remont oddziału rehabilitacji. W ubiegłym roku został on częściowo zniczony i zalany podczas jednej z nawałnic. Pieniądze przekazane przez sportowców zostaną wykorzystane na dofinansowanie remontu łazienek, zabezpieczenie ścian, remont grzejników i wymianę oświetlenia.

Katarzyna Gardzińska podkreśla, że oddział rehabilitacji już od dawna wymagał gruntownej modernizacji. Ze względu na trudną sytuację finansową placówki nie była one realizowana od wielu lat. Przypomnijmny, że Oddział został uruchomiony na początku lat 80-tych. Ostatenie prace remontowe przeprowadzoni osiem lat temu.

“Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii”- mówi Katarzyna Gardzińska.

Ania i Robert Lewandowscy

fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba

 

źródło: warszawa.onet.pl

Sprawdź jaki zabieg wybrała Anita Sokołowska.