Śledziliśmy jej losy w jednym z programów TVN „Żony Hollywood”, kibicowaliśmy jej małżeństwu i staraniu się o potomstwo. W końcu się udało – Kinga Korta 50 letnia uczestniczka programu jest w ciąży i spodziewa się chłopca.

Kinga to barwna postać, która dała się poznać jako kobieta z wielkim zamiłowaniem do luksusu. W ciągu dwóch pierwszych sezonów znanego programu mogliśmy obserwować jej wielką miłość do męża, psów i pieniędzy oraz starania zajścia w ciążę. Jak donoszą media społecznościowe udało się… Kinga Korta spodziewa się dziecka.

Na jej Instagramie możemy bacznie obserwować jej rosnący brzuszek, wielkie przygotowania do narodzin, gromadzenie wyprawki i jej ogromne szczęście.

Chociaż tak naprawdę nikt nie wie ile Korta ma lat wielu internatów wytknęło celebrytce jej wiek i ciążę. Jednak jak widać na jej Instagramie, to nie przeszkadza jej cieszyć się rosnącym brzuszkiem i dumnie publikuje kolejne zdjęcia.

Kinga Korta oraz jej mąż Chet z pewnością będą wspaniałymi rodzicami. Długo na ten moment czekali. Rodzice z pewnością dadzą swojemu synkowi wiele miłości, opieki i szczęścia.

Co sądzicie o macierzyństwie w wieku 50 lat?

Kinga Korta z mężem

fot. https://www.instagram.com/kingakorta/

Ewa Chodakowska poprowadzi “Pytanie na śniadanie extra”