Wybór odpowiedniego wózka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Bezpieczeństwo, wygoda i estetyka to tylko niektóre z elementów, na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie. Żyjąc w pędzie, często brakuje czasu na wnikliwą analizę, mimo że komfort dziecka jest zawsze priorytetem. Na ratunek przybywa Maxi- Cosi ze swoją najnowszą aplikacją.

Prosta, szybka, przejrzysta 

Głównym zadaniem aplikacji stworzonej z myślą o zabieganych rodzicach jest pomoc w doborze wózka odpowiadającego wybranemu stylowi życia. Codzienne spacery po lesie, życie w wielkim mieście, wycieczki na łono natury czy częste wyjazdy – do każdego z nich dopasowany jest inny model.

Funkcjonalne spacerówki i wygodne wózki z gondolą dobierane są także na podstawie środków transportu, jakimi na co dzień przemieszczają się rodzice, ułatwiając w ten sposób wybór tego najbardziej odpowiedniego.  Prosta w obsłudze i szybka aplikacja w kilku krokach idealnie dobierze bezpieczny i komfortowy wózek, pasujący zarówno dzieciom jak i rodzicom. 

Dodatkowo Maxi-Cosi przygotowało fantastyczny konkurs, w którym wygrać można jeden z wózków.

Wystarczy tylko wybrać w aplikacji swój wózek i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego ten wózek pasuje do Twojego stylu życia? Wyniki już 15 czerwca!

Aplikacja: www.maxi-cosi

Outdoor – wózek dla aktywnych 

  • Terenova Nova

Najsprytniejsza spacerówka

Idealna do wycieczek w terenie. Dzięki swym dużym, bezobsługowym kołom z pełną amortyzacją, sprawdzi się doskonale w każdym terenie. Dodatkowym atutem wózka jest unikalny system składania bez użycia rąk, nagrodzony w międzynarodowym konkursie Red Dot Design Award 2017. Wystarczy wcisnąć przycisk a wózek złoży się sam!

Wózek miejski 

  • Adorra

Idealny do miasta

To wózek dla lubiących wycieczki po mieście i spacery na łonie natury. Połączenie wygody z materiałami najlepszej jakości, gwarantujące dziecku najwyższy komfort a rodzicom łatwość użytkowania. Elegancki, komfortowy i łatwy w obsłudze. 

 

  • Stella

Do zadań specjalnych

Wielozadaniowy wózek Stella sprawdzi się zarówno w mieście, jak i podczas weekendowych wycieczek. Cztery duże, bezobsługowe koła z dobrą amortyzacją, zapewnią komfort podróży a pełna rączka ułatwi manewrowanie. 

  • Zelia

Intuicyjna i kompaktowa

Dla mieszkających w mieście i lubiących spacery po parku. To wyjątkowo wygodny wózek, w którym za pomocą dwóch kliknięć gondola przekształca się w siedzisko dla starszego dziecka. Kompaktowy i lekki idealnie wpasowuje się do samochodu i komunikacji miejskiej. 

Wózek super miejski 

  • Laika

Przytulny wózek miejski

Wózek dla ceniących uroki miasta, poruszających się po ruchliwych ulicach i centrach handlowych. Lekki i wygodny, dzięki dodatkowemu paskowi można z łatwością zarzucić go na ramię i zabrać w każdą podróż. Nowoczesny, bezpieczny i ergonomiczny zapewni komfort podróży dziecku i łatwość w prowadzeniu rodzicom.

  • Dana

Miejskie zabawy

Stworzony dla mam w wielkim mieście. Lekki, funkcjonalny, niewielkich rozmiarów. Świetnie sprawdza się w komunikacji miejskiej i wpasowuje do samochodu. Intuicyjny i ultrakompaktowy, zapewni najwyższy komfort dziecku jak i rodzicom.

 

 

Czytaj też:

Ciąża po 50-stce. Kinga Korta spodziewa się dziecka