7 nowości kinowych w kwietniu, które powinniście obejrzeć

Kino ulubiona rozrywka nas wszystkich, a na co warto wybrać się w kwietniu? Podpowiadamy.

1. Twarz

Słynny film „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej wreszcie możemy zobaczyć i u nas w Polsce. Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej i dość skomplikowanej operacji główny bohater wraca do swojej rodzinnej miejscowości. Tam musi się zmierzyć z ludźmi, którzy nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym. Zapraszamy na film już od 6 kwietnia.

 

2.Piotruś Królik

To propozycja dla całej rodziny. Film pokazuje przygody Piotrusia – złośliwego, niepokornego i ciekawskiego królika. W komedii będziemy mogli obserwować „walkę” o dominację w ogrodzie między panem McGregorem (Domhnall Gleeson), a tytułowym królikiem. Przewija się tu także wątek miłosny. Film wchodzi do kin 13 kwietnia.

7 nowości kinowych w kwietniu, które powinniście obejrzeć

3. Tomb Raider

Tomb Raider to kolejny film o Larze Croft, tylko że tym razem w tytułową bohaterkę wciela się Alicia Vikander. Akcja polega na poszukiwaniu przez Larę zaginionego ojca, w tym celu wyrusza na niezbadaną wyspę u wybrzeży Japonii. Na film do kin możemy się wybrać od 6 kwietnia.

4. Raz się żyje

Komedia, dramat i film akcji w jednym, w którym jedną z głównych ról gra piękna Charlize Theron. Harold wiedzie perfekcyjnie stabilne życie: ma miłą żonę, dom na przedmieściach i pracę w korporacji. Pewnego dnia jednak ten domek z kart zaczyna walić mu się na głowę…co będzie dalej? Musicie przekonać się sami wybierając się do kin już 20 kwietnia.

5. Prawda czy wyzwanie

Jeśli lubicie się bać to proponujemy horror „ Prawda czy wyzwanie” (Truth or Dare) reżyserem filmu jest Jeff Wadlow, a główne role grają: Lucy Hale oraz Tyler Posey. Zwykła popularna gra prawda czy wyzwanie nabiera nowego wydźwięku kiedy ten kto skłamie zostaje naprawdę ukarany.  Film wchodzi na ekrany 20 kwietnia 2018 roku.

6.Ciche miejsce

I kolejny horror dla miłośników grozy i strachu. Film opowiada o pięcioosobowej rodzinie, która stara się przetrwać w świecie, w którym najmniejszy hałas może sprowadzić na nią śmiertelne niebezpieczeństwo. W rolach głównych Emily Blunt i John Krasinski. Zapraszamy do kin już 13 kwietnia.