Wiosna to idealny czas na porządki – także w odległych kątach i zakamarkach, do których zwykle nie docierasz, a teraz możesz to zrobić z nowym poręcznym odkurzaczem bezprzewodowym SpeedProMax. To także odpowiedni moment na wietrzenie garderoby. Schowaj swetry i płaszcze, wydobądź z dna szafy lżejsze ubrania i odśwież je z parownicami Philips.

Wszystko wskazuje na to, że wiosna zawitała już na dobre i koniec z mrozami. Przyroda obudziła się do życia, a Ty przypływ energii możesz wykorzystać na porządki i reorganizację garderoby, które wcale nie muszą być uciążliwe. Z pewnością domownicy chętniej pomogą też w sprzątaniu i wietrzeniu garderoby, jeśli zachęcisz ich nowoczesnymi urządzeniami.

Wiosenne porządki w domu

To już pewna tradycja, że po zimie wietrzysz mieszkanie i bierzesz się za wiosenne porządki. W tym roku podejdź jednak do tego zadania z bezprzewodowym odkurzaczem Philips SpeedProMax, który znacznie ułatwia i przyspiesza sprzątanie. Jego innowacyjna nasadka 360º zapewnia wyjątkową skuteczność czyszczenia bez względu na kierunek ruchu, gdyż zasysa zanieczyszczenia z każdej jej strony (z przodu, z tyłu oraz po bokach).

Sprzątanie z bezprzewodowym odkurzaczem SpeedPro Max jest również niezwykle wygodne. SpeedPro Max znakomicie odkurza nawet, jeśli położysz odkurzacz na płasko na podłodze. W dodatku podświetlenie LED w nasadce odkurzacza pomoże Ci dostrzec i usunąć każdy kurz w nawet tam, gdzie się go nie spodziewasz. Jedna, uniwersalna nasadka znakomicie sprawdza się zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach. Ponadto dzięki zintegrowanej szczelinówce i szczoteczce przydatne akcesoria masz zawsze pod ręką. Pozwolą Ci one sprzątać w wygodny dla Ciebie sposób, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak przestrzenie między meblami czy róg sufitu. Dodatkowo odkurzacz ręczny pozwoli na wygodne sprzątanie zanieczyszczeń z mebli czy tapicerki samochodowej.

wiosna

Jeśli masz w domu czworonoga, przyda Ci się z pewnością mini elektroszczotka dostępna w modelach FC6823/01 i FC6813/01, za pomocą której usuniesz z sofy sierść zwierząt domowych i zabrudzenia.

Akumulator odkurzacza bezprzewodowego gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 65 minut*, a cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania sygnalizuje konieczność ładowania akumulatora.

Wiosna w szafie

Wiosna to pożegnanie się z grubymi swetrami i płaszczami. Pamiętaj, by je dobrze złożyć i znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie poczekają na kolejny sezon jesienno-zimowy. Teraz postaw na lekkie ubrania! Wyjmij i posortuj wiosenno-letnie rzeczy, które zapewne po długim czasie spędzonym w szafie pozostawiają wiele do życzenia. Delikatne materiały często są pogniecione i wymagają odświeżenia. Właśnie w tym pomogą Ci innowacyjne parownice do ubrań Philips, inaczej steamery, dzięki którym nie musisz rozkładać deski do prasowania do ich wygładzenia, a w dodatku możesz pozbawić je charakterystycznego zapachu, który pojawia się po długim leżeniu w szafie.  Gorąca para odświeża ubrania i zabija aż do 99,9% bakterii.

wiosna

Wszystkie modele parownic są bezpieczne nawet dla najdelikatniejszych tkanin, więc bez obaw możesz wygładzać i nadawać Twoim ubraniom odpowiednią formę. Podgrzewana płyta parowa zapobiega powstawaniu mokrych plam i zapewnia jeszcze lepszy efekt wygładzenia. Jednocześnie można ją dociskać do wszelkiego rodzaju tkanin w bezpieczny sposób – bez ryzyka przypalenia. Dodatkowo steamer doskonale sprawdzi się na ubraniach z naszytymi aplikacjami, marszczeniami czy falbanami, które są problematyczne przy tradycyjnym prasowaniu.

Używanie steamera nie przysporzy Ci trudności, więc łatwo uporasz się z wymagającymi odświeżenia ubraniami. Ręcznych parownic wygodnie używa się w pionie na wieszaku lub w poziomie np. na łóżku.  A jeśli masz osobną garderobę lub dużą sypialnię, pomyśl o steamerze stojącym, z którym wygładzanie większej ilości ubrań będzie jeszcze prostsze i łatwiejsze ze względu na silniejszy strumień pary i większy zbiornik wody. Dodatkowo w modelu stojącym Philips ComfortTouch Plus GC558 dzięki nasadce MyEssence masz możliwość dodania ulubionego zapachu dla jeszcze lepszego efektu odświeżenia, bez ryzyka uszkodzenia parownicy. Postaw więc na wiosenny powiew świeżości lub ulubione perfumy.

Steamer to urządzenie wielofunkcyjne i znajdzie swoje zastosowanie również w domu. Gdy już uporasz się z garderobą, możesz też odświeżyć parownicą tapicerowane meble i poduszki – z pewnością będzie to idealne zakończenie wiosennych porządków!

Rekomendowane ceny wymienionych produktów Philips wynoszą:

Odkurzacz SpeedProMax FC6823/01 –2019 PLN

Odkurzacz SpeedProMax FC6822/01 – 1929 PLN

Odkurzacz SpeedProMax FC6813/01– 1789 PLN

Odkurzacz SpeedProMax FC6812/01– 1699 PLN

Steamer ręczny Steam&Go Plus GC362/80 – 319 PLN

Steamer stojący ComfortTouch Plus GC558/30 – 809 PLN

 

wiosna

*W zależności od modelu, w trybie normalnym z nasadką 360°