Słowo selfie na stałe weszło już do naszego codziennego języka za sprawą mediów społecznościowych. Jeśli okazałoby się, że ktoś z Was nie zna tego słowa… tłumaczymy.

Selfie to rodzaj zdjęcia, które zazwyczaj robimy sobie sami za pomocą kamery, aparatu… Słowo selfie znajduje się już również na stronach Wikipedii:) Tradycja zdjęcia jest mocno związana z mediami społecznościowymi: Facebookiem, Instagramem, czy Twitterem. Z resztą to tam najczęściej je umieszczamy.

Jakiś czas temu jedna z Amerykanek zamieściła w sieci zdjęcie i podzieliła się na opinią na temat działania kosmetyku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, w jakiej sytuacji to zrobiła…

Shalby Pagan, bo o niej mowa, doznała poważnych obrażeń w wypadku samochodowym. Wprost ze szpitalnego łóżka wrzuciła zdjęcie, na którym widać kreski zrobione eyelinerem.

Shalby przeprasza, że nie postowała przez kilka dni na instagramie…ale w Jej życiu miało miejsce wydarzenie. Czekała na pomoc drogową na autostradzie, w trakcie gdy jeden z kierowców wjechał w Nią, została wzięta do szpitala.

W późniejszym poście kobieta pisze, że w wyniku łez starł się makijaż. Jednak nie eyeliner… On pozostał w stanie nienaruszonym… Shalby zachwala jego rewelacyjne właściwości…i pisze, że sprawdza się w każdej sytuacji.

Poniżej dokładny wpis:

  • coffeecatsandcusswordsSorry I haven’t posted in a few days and I am sorry I don’t have a funny caption for you today.
    On Wednesday June 28th I was parked on the side of a highway, with my hazards on, calling for roadside assistance because I ran out of gas. While on the phone for help I was hit by a driver going 56pmh. I was treated in the ER for a cervical strain, closed head injury, knee contusion and forehead lacerations. I consider myself lucky to have walked away from the accident relatively unhurt and alive.
    The reason the other driver hit me is still not known. But I have my life and am surrounded by such great friends, coworkers and family. Mahalo nui loa to the paramedics, doctors and everyone else who helped me.
Selfie... zdj. z https://www.teenvogue.com/story/kat-von-d-tattoo-liner-car-accident-review

Selfie… zdj. z https://www.teenvogue.com/story/kat-von-d-tattoo-liner-car-accident-review

zdjęcie główne pochodzi z https://www.instagram.com/coffeecatsandcusswords/

Przeczytaj też o tym, jak nie ranić dzieci, kiedy się rozwodzisz… klikają tutaj.