Bez wątpienia gwiazdy i celebrytki są inspiracją przy wyborze produktów dla wielu kobiet. Warto przyglądać się tym wyborom, gdyż najczęściej są to najnowsze trendy modowe, urodowe czy kulinarne a produkty są sprawdzone i dobrej jakości. Zobaczcie jakie marki w tym sezonie są chętnie wybierane przez polskie influencerki.

Karolina Szostak chętnie nosi ubrania marki Guess oraz regularnie używa i poleca produktów włoskiej marki pielęgnacyjnej Collistar.

Natalia Siwiec poleca wiele marek, w większości luksusowych. Ale wśród jej wyborów znalazłyśmy kosmetyki naturalne polskiej marki Orientana oraz polską markę modową Femistorries. Pokazała też bardzo fajny rower Scoopper. Bardzo dobre wybory !

Marki które wybierają polskie gwiazdy

Kasia Cichopek wybrała dla siebie kosmetyki Collistar oraz zdrowe produkty marki Naturalmojo.

Marki które wybierają polskie gwiazdy

Dziennikarka Beata Chmielowska-Olech zaprezentowała się w przepięknej biżuterii Moje Smoje, jak zwykle elegancko i z klasą. Bardzo nam się podoba ta wyszukana, niszkowa marka.

Ewa Szabatin to propagatorka ekologii, zdrowia, sportu i oczywiście najnowszych trendów w modzie. Na jej profilu na instagramie znalazlyśmy kosmetyki Bioderma, które są zawsze dobrym wyborem oraz polską markę ubrań Femistorries .  Jesteśmy fankami jej super zdrowych przepisów, wśród ciekawych propozycji znalazłyśmy suplementy Zojoelixirs – warto się przyjrzeć tym produktom.

Marki które wybierają polskie gwiazdy

Marki które wybierają polskie gwiazdy

Dziennikarka Hanna Lis jest dla nas autorytetem w wielu tematach. Również uważnie śledzimy jej wybory modowe – i jak zawsze jesteśmy pod wrażeniem kolekcji Łukasza Jemioła w której Hania wygląda obłędnie. Zauważyłyśmy, że dołączyła również do fanek polskiej Orientany. Hanna zawsze podkreślała, że wspiera polskie marki ! Super 🙂

Anita Sokołowska – prześliczna i wspaniała aktorka. Jej instagram śledzi ponad 180 tysięcy fanów a my jesteśmy w tej grupie. Anita stawia na oryginalne wybory. Podoba nam się jej pomysł na zdrową kuchnią dla zapracowanych – produkty Proporcja do kupienia w Rossmanie oraz bardzo ciekawa marka modowa – 1989nineteeneightynine1989.

Monika Mrozowska jako uwielbiająca podróże mama 3 dzieciaków zaprzyjaźniła się ostatnio z pomysłem na wakacyje z dala od kurortów, za to w nietypowych, ciekawych lokalizacjach np. majówkę spędziła na Słowenii. Pojechała tam do domu wynajętego za pośrednictwem Novasol. Całą drogę towarzyszył jej terenowy Nissan. Dobre, bezpieczne wybory 🙂

Marki które wybierają polskie gwiazdy

fot INSTAGRAM

Zojo Elixirs- za sukcesem marki stoi kobieta