Influencerzy i gwiazdy wybiorą najlepsze produkty roku – przed nami I edycja Influencer’s Top 2019. Nie czekaj, zgłoś produkt. Im wcześniej, tym więcej czasu nasze Jury będzie miało na zapoznanie się z twoją marką i ofertą.

Do współpracy zaprosiliśmy najbardziej opiniotwórcze osoby, które kreują trendy, wpływając na decyzje zakupowe setek tysięcy Polaków. To osoby, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych m.in. Instagrama, Facebooka, Snapchata, Tik Toka, Youtuba, blogów – są na co dzień w kontakcie z milionami odbiorców.

W gronie osób oceniających produkty zgłoszone do konkursu Inlfuencer’s Top znajdą się: influencerzy, blogerzy, eksperci oraz gwiazdy z różnych kategorii wiekowych oraz tematycznych. W skład naszego Jury wchodzą m.in:

 

NATALIA SIWIEC
ANITA SOKOŁOWSKA
LOREK ZEDIU
MARTYNA CHOMACKA
ARCHITETTODELANOTTE
TOMASZ CIACHOROWSKI
ANETA TODORCZUK- PERCHUĆ
KASIA ANKUDOWICZ
PORTAL GWIAZD
SEBASTIAN KOWALCZYK
CIEKAWOSTKI DIETETYCZNE
CHCESIEZYCOFFICIAL
ANNA UŻYŃSKA
PAULINA DUMA
CZOSNEK W POMIDORACH i wiele innych znanych influencerów i gwiazd.

 

 

Pierwsza edycja Konkursu Influencer’s Top będzie trwała od lutego 2019, a swoje zakończenie będzie miała pod koniec maja 2019. Jest to projekt unikalny na rynku. Chcemy pokazać internautom, że social media to platforma, która wspiera i rekomenduje marki warte zaufania, a te najlepsze nagradza. Tym samy ułatwiamy internautom wybór najlepszych produktów.

W tym czasie wspólnie przetestujemy dostarczone produkty i wybierzemy najlepsze  z nich w kategoriach: ZDROWIE/URODA, ŻYWNOŚĆ, DOMI OGRÓD ORAZ SOCIAL MEDIA. W każdej grupie będą specjalne podkategorie. Będą nagrody główne i wyróżnienia oraz nagrody specjalne od Jury lub poszczególnych osób z Jury.

 

Wszyscy szukamy w internecie opinii na temat produktu przed jego zakupem.
Twoi Klienci już tam są i chcą dowiedzieć się więcej na temat Twojej marki.

Pomóż im w tym! Napisz kontakt@allaboutlife.pl

Czytelnicy ufają i naśladują influencerów. Produkty przez nich polecane momentalnie się wyprzedają. Sygnowanie produktu znakiem Infuencer’s TOP jest jasnym komunikatem, że został on wyróżniony i rekomendowany. Przy decyzji zakupowej to niezwykle ważne.

Promocja w social mediach jest aktualnie najskuteczniejszą formą reklamy, skuteczniejsza od tradycyjnych form i bardziej trafiona do Twjej grupy docelowej. Twój produkt zawsze będzie widoczny w sieci jako wyróżniony nagrodą Infuencer’s TOP.

Influencer’s Top WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2019 COPYRIGHT 2019