W czerwcowym wydaniu Playboya na okładce pojawi się Justyna Żyła, żona popularnego skoczka Piotra Żyły. To duże zaskoczenie, ponieważ niedawno w tzw. środowisku pojawiła się informacja, że para nie jest już razem….

Dzisiaj większość stron internetowych i wydań gazet informowała, że Justyna Żyła zdecydowała się pozować dla Playboya. Tej informacji towarzyszyły komentarze: Góralu, czy Ci nie żal? Wydanie w kioskach pojawi się już 18 maja 2018 roku.

Justyna Żyła na okładce Playboya zdj. Playboy

Justyna Żyła na okładce Playboya zdj. Playboy

Przypominamy:

Piotr Żyła podczas igrzysk w Pjongczangu nie zdobył wymarzonego medalu, nie wystąpił w drużynowej walce o medal, a teraz kolejny cios. Jego żona, Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie bardzo emocjonalny wpis. Dowiadujemy się z niego, że skoczek zostawił rodzinę. Już wcześniej, jeszcze w trakcie trwania igrzysk pojawił się wpis sugerujący, że Piotr Żyła nie mieszka w swoim rodzinnym domu w Wiśle, że wyprowadził się do kochanki. Teraz czytamy na profilu Justyny:

„Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś… przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się… najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności. Pozdrawiam Justyna Żyła”

Więcej przeczytasz tutaj.

fot. www.instagram.com/justynazyla

fot. www.instagram.com/justynazyla