Retro Wonder Woman – nowa kampania projektantki Marty Banaszek

Pewna siebie, kobieca, odważna. Modą manifestuje swój charakter. Kobieta Marty Banaszek ma własny styl. Nie boi się zaskakiwać. To artystka rozkochana w latach 70. i 80., która jednak twardo stąpa po ziemi. Swoją kobiecość podkreśla w nieoczywisty sposób. Stawia na mocne kolory i ultrakobiece fasony. Taka jest nowa kampania Marty Banaszek – nowej polskiej marki.   

Projektantka Marta Banaszek to powiew świeżości na polskim rynku modowym.

Autorska marka powstała z myślą o kobietach, które szukają oryginalnych i niepowtarzalnych kreacji nie tylko na wielkie wyjścia, ale też na co dzień. Tu liczy się kobieta – jej gesty, uczucia, emocje, a także poczucie bezpieczeństwa i komfortu, bo moda z metką „MB” jest niczym terapia. Dodaje odwagi, pomaga odkryć własny styl, pozbyć się kompleksów i poczuć się wyjątkowo. 

To właśnie kobieta była inspiracją do stworzenia najnowszej wiosenno-letniej kolekcji marki. Projekty to powrót do lat 70. i 80, ale w nowoczesnym, niebanalnym wydaniu.

Mają podkreślać walory kobiecej sylwetki, bo każda z nas ma w sobie naturalne piękno. Szerokie kołnierze, bufiaste rękawy, mocno zarysowana talia. Jest ultrakobieco, ale odważnie i bez sentymentów. Projektantka nie boi się mocnych kolorów. Dominują błyszczące tkaniny i jeans. Wszystko w klasycznych fasonach z nutką pikanterii. Zwieńczeniem kolekcji jest zaskakująca kampania, która sprytnie bawi się i romansuje z przeszłością.  

Kreacje Marty Banaszek – od klasyki po ekstrawagancje – to połączenie nietuzinkowych projektów, wysokogatunkowych tkanin i perfekcji wykonania.

A wszystko dzieje się w studio projektantki na warszawskich Kabatach. „Do każdej z Pań, z którą się spotkamy, podchodzimy indywidualnie. Pokazujemy, że można bawić się modą i zaskakiwać kreacjami w życiu codziennym. Szczególnie ważny jest dla nas indywidualny kontakt z Klientem, tak by każda kobieta czuła się u nas wyjątkowo.” – mówi projektantka. 

Więcej informacji na stronie: http://martabanaszek.pl/ 

Kampania SS18

Zdjęcia: Sergey Vasiliev
Stylizacja: Jenya Volkonska
Makijaż: Anastasiia Redchytss
Włosy: Daria Coch CUT It
Modelka: Klaudia NEVA Models
Asystentka fotografa: Paula Chamernik
Backstage: Anna Butenina