boca botanica

Boca Botanica to marka suplementów diety, w których składzie znajdują się naturalne ekstrakty roślinne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najwyższa jakość komponentów została ukryta w opakowaniach, które przyciągają swoim nowoczesnym designem. 

Niewłaściwa dieta, otyłość, brak czasu na przygotowanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków to codzienność wielu z nas. Boca Botanica jest odpowiedzią na problemy nowoczesnego stylu życia. Stanowi uzupełnienie diety, która w wielu przypadkach nie jest wystarczająca, aby zachować organizm w pełni zdrowia. Naturalna suplementacja, czyli dostarczenie organizmowi starannie wyselekcjonowanych związków odżywczych, pomaga przywrócić życiu zdrowy balans.  – “Szanujemy inteligencję natury i chcemy, aby nasze suplementy wspomagały organizm w jego naturalnych procesach regeneracji i samouzdrawiania. Tworzymy synergiczne kompozycje, pokazując naukowe, ale również holistyczne podejście do suplementów diety” – mówi Natalia Górnisiewicz, PR Manager marki Boca Botanica.

Boca Botanica to produkty, które zawierają naturalne, starannie wyselekcjonowane rośliny, zioła i minerały znane od wieków w medycynie. Przejrzysty, synergiczny skład i wysoka zawartość skoncentrowanych ekstraktów roślinnych gwarantuje skuteczność działania suplementów diety. Co ważne nie zawierają one konserwantów i chemicznych wypełniaczy, są wolne od glutenu i alergenów. Produkty Boca Botanica posiadają certyfikaty ISO i GMP. Dobór składników i ich harmonijne działanie jest wynikiem lat pracy specjalistów biochemii i dietetyków, a tym samym gwarancją skuteczności.

Boca Botanica to suplementy diety podzielone na segmenty

Produkty Boca Botanica zostały podzielone na segmenty: Fit&Detox, Brain&Health, Immunity oraz Vitality&Energy, a w ich składzie znajdziemy takie składniki jak acerola, kurkumina, brahmi czy różeniec górski.

Acerola i kurkumina to składniki suplementów diety, które wpływają na wzmocnienie odporności. Acerola jest owocem najbogatszym w naturalną witaminę C. Kompleks  aceroli oraz bioflawanoidów cytrusowych stabilizuje witaminę C hamując jej rozkład oraz zwiększa jej przyswajalność. Wyciąg z kurkumy jest z kolei bogatym źródłem kurkuminoidów, czyli składników aktywnych zawartych w kurkumie odpowiedzialnych za jej cenne właściwości. Kurkuma jest niestety słabo przyswajalna po spożyciu, a rozwiązaniem jest przyjmowanie jej wraz z czarnym pieprzem, który zawiera piperynę. To ona poprawia wchłanianie kurkumy w organizmie i dlatego można ją znaleźć w suplementach Boca Botanica.

boca botanica

fot. www.instagram.com/bocabotanica

Brahmi to naturalny ekstrakt z  rośliny Bacopa monnieri (bakopa drobnolistna). Połączenie ekstraktu brahmi ze sproszkowanym korzeniem pozwala zachować pełne działania rośliny, w której oprócz bakozydów występują flawonoidy, alkaloidy oraz inne saponiny.  Synergiczna kompozycja i duża zawartość bakozydów są kluczowe do tego by ekstrakt skutecznie wspierał pracę mózgu, pamięć i koncentrację.

boca botanica

fot. www.instagram.com/bocabotanica

Ashwagandha i rożeniec górski to składniki, które wpływają na witalność i dodają energii naszemu organizmowi. Ashwagandha jest naturalnym ekstraktem z korzenia Withania somnifera (witania ospała). W medycynie ajurwedyjskiej znana jako jeden z najstarszych holistycznych wspomagaczy całego ciała. Jest ona używana aby pomóc organizmowi adaptować się do stresu, wspiera wytrzymałość i zachowanie równowagi. Promuje ona energię i witalność przez cały dzień, pomaga się uspokoić i odpocząć w nocy. Rożeniec górski jest z kolei pomocny w walce ze stresem, poprawia sprawność fizyczną i wytrzymałość, wspomaga zdolności umysłowe i poznawcze.

boca botanica

fot. www.instagram.com/bocabotanica

Gurmar, piperyna, forskolin i afrykańskie mango to o produkty z linii Fit&Detox. Gurmar nazywany jest “niszczycielem cukru” – blokuje odczuwanie słodkiego smaku w ustach i stymuluje beta komórki trzustki. Afrykańskie mango ogranicza apetyt, wpływając jednocześnie na poziom i wrażliwość na leptynę. Zawiera też dużo błonnika. Piperyna doskonale wspomaga trawienie oraz zwiększa produkcję soków trawiennych.  Ma wpływ na termogenezę, czyli utrzymanie stałej temperatury ciała. Forskolin, czyli pokrzywa indyjska służy w medycynie ajuwerdyjskiej do leczenia układu moczowego, układu oddechowego i układu krążenia. Wykazuje on silne właściwości odchudzające oraz inicjuje wzrost beztłuszczowej masy ciała.

boca botanica

fot. www.instagram.com/bocabotanica

artykuł we współpracy z marką Boca Botanica

Retro Wonder Woman – nowa kampania