Przed nami długo wyczekiwane wakacje. Dla naszego portalu było to bardzo pracowite półrocze. Z ogromną przyjemnością przyjęłyśmy zaproszenie od marki Cellbes na event w Qchni Artystycznej. 

Wczesnym rankiem w gronie blogerów i dziennikarzy wzięłyśmy udział w warsztatach jogi prowadzonych przez Dorotę Kobos, która jest dyplomowaną instruktorką hatha jogi wg metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior Intermediate II. To poranne wydarzenie w otoczeniu zieleni podniosło poziom naszych endorfin:) Marka Cellbes wybrała idealny termin… dzisiaj bowiem jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Jogi.

Cellbes

Cellbes

Po zajęciach miałyśmy okazję obejrzeć kolekcję marki. Zobaczcie, które rzeczy zwróciły naszą uwagę…

 

 

 

Marka od ponad 60 lat ubiera kobiety na europejskim rynku. Szeroka gama produktów oraz zróżnicowana rozmiarówka idealnie zaspokoi gusta wymagających Klientek. Sprzedaż oparta na katalogach i sklepie internetowym od wielu lat jest podstawą funkcjonowania marki. Sprawdzone kroje i fasony połączone z najnowszymi trendami w ofercie firmy są świetną alternatywą dla sklepów stacjonarnych. Ubrania użyte w kampanii to tylko ułamek tego, co oferuje marka. Na stronie www.cellbes.pl i w katalogach marki dostępna jest odzież i dodatki dla mężczyzn oraz ubrania dla dzieci. Oferta uzupełniona o te dwa segmenty perfekcyjnie spełnia oczekiwania każdej kobiety.