Piłkarze reprezentacji Polski w wywiadzie przeprowadzonym przez wyjątkową dziennikarkę-6 letnią Laurę.

Youtube’owy kanał “Łączy nas piłka” to oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej, na którym publikowane są materiały filmowe ze zgrupowań naszej reprezentacji. Na kanale pojawiają się reportaże, skróty meczów, relacje z treningów, konferencji prasowych czy wywiady.

Kilka dni temu pojawił się tam materiał z wywiadu przeprowadzonego z piłkarzami polskiej reprezentacji. Tym razem dziennikarzem była jednak 6 letnia Laura, a pytania… inne niż moglibyśmy się spodziewać.

Rezolutna dziewczynka rozmawiała z naszym bramkarzem Łukaszem Fabiańskim, a także z pomocnikami Kubą Błaszczykowskim i Sławomirem Peszko, obrońcami Łukaszem Piszczkiem i Thiago Cionkiem, a także z dyrektorem reprezentacji Polski do spraw organizacyjnych Tomaszem Iwanem.

Polscy piłkarze w wywiadzie z Laurą

Polscy piłkarze w wywiadzie z Laurą

Panowie stanęli na wysokości zadania i chętnie, z uśmiechem i oddaniem odpowiedzieli na pytania o ulubiona bajkę czy najlepsze ich zdaniem słodycze. Padło też pytanie o dzieciństwo naszych piłkarzy i jak przyznał Kuba Błaszczykowski zdarzało mu się być urwisem i to niemałym. Jak się okazało połączyło go to z Laurą, która też czasem lubi narozrabiać. Piłkarze byli pytani też o to, jaki inny zawód wybraliby gdyby nie zostali piłkarzami, a także czy trener daje im kary gdy są niegrzeczni.

Musicie obejrzeć ten wywiad, zarówno dla błyskotliwej pani prowadzącej, a także dla rozczulających piłkarzy, którzy z zaangażowaniem odpowiadają na każde pytanie dziewczynki. Widać, że zarówno jednej jak i drugiej stronie wywiad sprawił dużo przyjemności, a jak przyznał Tomasz Iwan, był to wręcz najlepszy wywiad w jego życiu.

 

Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=sTKA0ZwLyfQ

Kasia Kowalska. Nowa płyta, nowy rozdział w życiu.