Nowy zestaw Philips Satinelle to depilator wyposażony w wyjątkowe dyski ceramiczne, które obracają się niespotykanie szybko i chwytają najdrobniejsze i najkrótsze włoski oraz 7 dodatkowych akcesoriów do pielęgnacji. Teraz pielęgnacja i depilacja od stóp do głów

Choć depilacja nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, o ciało dbać trzeba, a już zwłaszcza latem! Na szczęście są urządzenia, które sprawiają, że usuwanie włosów przebiega szybko, jest maksymalnie skuteczne, a dostępne dodatkowe akcesoria zapewniają skórze odpowiednią pielęgnację. Wypróbuj nowy depilator Philips Satinelle Prestige BRP586/00 7w1, który oprócz depilacji zapewnia pielęgnację od stóp do głów!

Pielęgnacja jest prostsza dzięki nowemu urządzeniu Philips

Pielęgnacja jest prostsza dzięki nowemu urządzeniu Philips

Głowica depilująca nowego depilatora jest wyjątkowa, ponieważ została wykonana z materiału ceramicznego o fakturowanej powierzchni, który delikatnie usuwa nawet najdrobniejsze włoski oraz włoski 4 razy krótsze niż w przypadku depilacji woskiem. Dzięki dyskom o niespotykanej wcześniej szybkości (2200 obr./min) depilator zapewnia błyskawiczne usuwanie włosów. Najszersza 30mm głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków nawet jednym ruchem! Dodatkowo depilator Satinelle ma ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt, który umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając przy tym pełną kontrolę i większy zasięg. Możesz więc w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele. Wyjątkowa lampka Opti-light pomaga uwidocznić włoski i ułatwia ich usuwanie.

Philips zadbał też o komfort podczas depilacji. Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi idealnie nadaje się do użytku w kontakcie z wodą.

Korzystanie pod prysznicem lub w wannie sprawia, że zabieg jest bardziej delikatny. Możliwość bezprzewodowego użytkowania zapewnia dodatkową wygodę.

Elegancki depilator Satinelle wyposażono również w rozwiązania umożliwiające spersonalizowaną pielęgnację – dostępnych jest aż 7 akcesoriów. Poza głowicą golącą są to: nasadka do przycinania, nasadka trymera do okolic bikini, głowica do przycinania okolic bikini, końcówka do masażu, szczoteczka złuszczająca, miniurządzenie do oczyszczania twarzy VisaPure i elektryczny pilnik do stóp.

Końcówka do masażu dociera do głębszych warstw skóry, co umożliwia odprężenie i uzyskanie pełnej blasku skóry. Natomiast szczoteczka złuszczająca usuwa martwe komórki naskórka. Aż 48 tysięcy cienkich, hipoalergicznych włosków zapewnia delikatne i efektywne usuwanie martwego naskórka, a także stymuluje regenerację powierzchni skóry. Z tym urządzeniem proces złuszczania jest bardziej efektywny niż zabiegi ręczne.

Urządzenie do oczyszczania twarzy VisaPure Mini z technologią obrotową to idealne rozwiązanie do codziennej pielęgnacji. 17 000 miękkich włosków delikatnie wymiata nieczystości na zewnątrz. Urządzenie oczyszcza skórę z dużą dokładnością, a jednocześnie jest dla niej na tyle łagodne, aby można go było używać dwa razy dziennie. Efekt? Pory są głęboko oczyszczane, a skóra wygląda promiennie. Urządzenie jest zgodne ze wszystkimi szczoteczkami Philips VisaPure opracowanymi z myślą o dopasowaniu do różnych typów skóry i związanych z nimi potrzeb.

Z nowym zestawem Satinelle zadbasz też o skórę swoich stóp! Elektryczny pilnik do pedicure został tak zaprojektowany, aby zapewnić niezwykłą gładkość stóp — od pięt po palce. Dysk można stosować na dużych obszarach, a wyjątkowo precyzyjna krawędź dokładnie i efektywnie usuwa zgrubienia.

Rekomendowane cena depilatora Philips Satinelle Prestige BRP586/00 wynosi 719 zł.

artykuł powstał we współpracy z marką Philips