mokotowskie spotkania

Już w najbliższy czwartek (5 lipca b.r.) odbędzie się kolejna edycja z cyklu ,,Mokotowskie Spotkania”. Tym razem uczestnicy wydarzenia będą mogli przyjrzeć się bliżej letnim nowościom od polskich projektantów.

Mokotowskie Spotkania

Inicjatywa ,,Mokotowskie Spotkania” zrodziła się z zamiłowania do rodzimej mody i świadomej konsumpcji. Od niemalże czterech lat przyczynia się ona do rozwoju polskiego rynku, promując młode, niezależne koncepty modowe. Jest wyjątkową okazją do zgromadzenia różnorodnych marek w jednym miejscu, których wspólnym mianownikiem jest jakość, oryginalne wzornictwo oraz ciekawe rozwiązania.

Targi Projektantów w Placu Unii

Plac Unii już w ten czwartek (5 lipca) zaprasza na Targi Projektantów, które potrwają do soboty (7 lipca). Uczestnicy wydarzenia będą mogli przyjrzeć się proponowanym przez lokalne marki, letnim nowościom, skorzystać z atrakcyjnych zniżek cenowych oraz poznać wiele inspirujących twórców. Przed odwiedzającymi targi stoi szansa na dotknięcie i przymierzenie rzeczy, które na co dzień dostępne są tylko w Internecie. A sam zakup to pewność, iż produkt w całości został wyprodukowany stworzony w Polsce oraz satysfakcja z wspierania lokalnego biznesu.

Targi Projektantów odbędą się 5-7 lipca b.r. Wstęp bezpłatny.

O miejscu:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się ponad 70 najemców, w skład których wchodzą m.in: Zara, H&M, Empik, Smyk, Deni Cler, Douglas czy Stradivarius. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.