joanna kulig

Joanna Kulig w ostatnim czasie zasłynęła rolą w komplementowanym na festiwalu w Cannes filmie “Zimna Wojna”. Wiele na to wskazuje, że to właśnie dzięki tej roli aktorka ma szansę na zdobycie najbardziej prestiżowej nagrody – Oscara. 

Choć do gali wręczenia Oscarów 2019 jeszcze sporo czasu, to już dziś sporo mówi się o prawdopodobnych nominacjach. Amerykański portal filmowy The Playlist typuje aktorki, które ich zdaniem mają szansę na złotą statuetkę. Joanna Kulig jest wymieniana obok Nicole Kidman, Violi Davis czy Amy Adams jako aktorka, która może powalczyć o nagrodę. Co więcej “Zimna wojna” według krytyków to pewniak do nominacji w kategorii filmu nieanglojęzycznego z bardzo dużą szansę na zdobycie złotej statuetki.

Joanna Kulig swoją grą aktorką zachwyciła szeroką publiczność tegorocznego festiwalu w Cannes. Była on jedną z głównych faworytek do nagrody aktorskiej, a jej występ w filmie “Zimna Wojna” komplementowały między innymi takie gwiazdy jak Julianne Moore czy Cate Blanchett. Zagraniczna prasa podkreślała świetną grę naszej aktorki, zwracali uwagę na jej emocjonalność, a wielu określiło ją nawet mianem objawienia. Jeśli przewidywania portalu The Playlist się sprawdzą to z pewnością będzie to niezwykłe wyróżnienie nie tylko dla Joanny Kulig, ale w ogóle aktorek nieanglojęzycznych. Środowisko Hollywood jest bardzo konserwatywne i niechętnie przyznaje wyróżnienia aktorom spoza swojego środowiska. Trzymamy kciuki za naszą Joasię i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie listy nominowanych do aktorskiej nagrody Oscar 2019.

Sprawdź jakie produkty do stóp warto użyć w domowym spa.