Niedawno mogliśmy cieszyć się finałowym odcinkiem 11 sezonu polskiego serialu Przyjaciółki. O czym jest ten serial obyczajowy i kim są jego główne gwiazdy? O tym przeczytacie poniżej.

Codzienne życie czterech zupełnie różnych kobiet, o odmiennej sytuacji życiowej i problemach, ale połączonych przyjaźnią i niezwykłą więzią. To wszystko w serialu Przyjaciółki.

Akcja serialu Przyjaciółki toczy się w Warszawie, a bohaterkami są cztery kobiety po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum, a potem ich drogi się rozeszły. Dzięki odbywającemu się po latach spotkaniu klasowemu, tytułowe przyjaciółki na nowo odkrywają relacje ich łączące i odnawiają kontakt, stając się sobie bliższe niż kiedykolwiek.

Dziewczyny wspólnie przyglądają się sobie i temu, co pozostało z ich młodzieńczych marzeń i planów, które zweryfikował czas i rzeczywistość. Wszystkie cztery próbują jak najlepiej radzić sobie ze swoimi problemami i różnymi życiowymi wyzwaniami, a przy tym przekonują się, że mogą liczyć na siebie i wzajemna pomoc.

Tytułowe bohaterki serialu to jedne z najlepszych polskich aktorek telewizyjnych.

Inga, to postać wykreowana przez genialną Małgorzatę Sochę. Bohaterkę poznajemy, gdy właśnie została porzucona przez męża dla seksownej sekretarki Doroty. Aktorka właśnie spodziewa się trzeciego dziecka, jednak to nie przeszkodziło jej w pracy, w trakcie ubiegłego sezonu serialu.

Zuza, grana przez Anitę Sokołowską, to kobieta która szuka mężczyzny, z którym mogłaby się zestarzeć, ale nie pozwala jej na to jej władczy charakter. Natomiast sama aktorka, jak mówią jej współpracownicy z produkcji serialu, jest zawsze świetnie przygotowana. Nie okazuje złych emocji, umie rozładować nerwową atmosferę, a także potrafi uważnie dostosowywać się do uwag reżysera. Zapewne dlatego, że prywatnie jest żoną Bartosza Frąckowiaka, reżysera teatralnego.

Anka grana przez Magdalenę Stużyńską, to kobieta, która na co dzień poświęca się w całości rodzinie i prowadzeniu domu. Czuje się kompletnie niezauważona przez męża i coraz częściej szuka pocieszenia w kieliszku. Aktorka na pewno dobrze rozumie dylematy swojej postaci, gdyż sama jest szczęśliwą żoną i matką dwóch synów.

Natomiast bohaterka Joanny Liszowskiej- Patrycja, to dziewczyna, która choć wydaje się być szczęśliwa, nie może przekonać swojego partnera do założenia rodziny. Gwiazda prywatnie nie ma takich problemów, gdyż jest mamą dwóch córek i żoną szwedzkiego biznesmena.

Wygraj nagrody w super konkursie! Kliknij tutaj.