Kochani, mamy upragnione lato, zaczynamy cieszyć się wakacjami! Wydawało się, że zima będzie trwała wiecznie, a tymczasem…jest już lipiec! Hurraaa! W zeszłym roku zorganizowaliśmy dla Was akcję Złap z nami lato, która cieszyła się ogromną popularnością! Nie inaczej jest w tym roku, z małą poprawką… jeszcze więcej nagród do zdobycia!

Przez cały miesiąc lipiec, będziemy przedstawiać dobre produkty, nasze rekomendacje i wybory! Dodatkowo raz w tygodniu będziemy inspirować, prezentować ciekawe przepisy, możliwości dbania o zdrowie i urodę, a także formy spędzania wolnego czasu. Chcemy, żebyście spędzili czas efektywnie, wykorzystali lato na odpoczynek i naładowali akumulatory. Złap z nami lato.

Lipiec dla każdego z nas to czas dbania o siebie ze względu na słońce i pogodę jeszcze intensywniej. Cieszymy się latem, dbamy o swoje potrzeby. Większość z nas przygotowuje się do tego okresu bardzo intensywnie, ale są i takie osoby, które nie miały czasu zadbać o siebie wystarczająco mocno. Dla jednych i drugich przygotowałyśmy akcję ,, Złap z nami lato’’ z baaardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Dzisiaj startujemy, czekamy na Wasze maile opisujące, jak dbasz o siebie latem pod adresem: konkursy@allaboutlife.pl

Zobaczcie co możecie wygrać w naszej akcji:

Zestaw soków od Victoria Cymes, mix 12 smaków

Lifeheit funduje suszarkę Linomatic 500 deluxe, która została stworzona dla dużych rodzin. Złożenie suszarki Linomatic powoduje automatyczne wciągniecie linek, które automatycznie się napinają, gdy ponownie rozłożysz suszarkę. Suszarkę ogrodową można rozłożyć prawie bez wysiłku, ponieważ usprawniony system Easy Lift redukuje wysiłek o dalsze 20%. System Easy Close Comfort umożliwia łatwe i wygodne składanie – suszarkę można złożyć jednym palcem i bez schylania się.

Więcej na: www.leifheitsklep.pl

https://www.facebook.com/leifheitpolska/

Złap z nami lato

Złap z nami lato

Planta Food funduje 2 x zestaw masło orzechowe crunchy 450 g i masło kokosowe 450 g

 

Noble Medica funduje 2 x zestaw: krem Pure Collagen Cream +opakowanie Pure Collagen 120 tabletek

 

Bon na 200 zł na zakup dowolnego kostiumu FEBA

Komu w drogę temu… modny strój kąpielowy od polskiej marki Feba. Świetna jakość i ogromny wybór wzorów. Na lato jak znalazł.

www.feba.pl

https://www.instagram.com/feba.pl/

Marka Gehwol funduje zestaw 3 produktów

Symec Consulting właściciel marki jonizatory.eu 20% na produkt dostępny tutaj

Wydawnictwo Jaguar funduje: 1  serię BAD BOY’S GIRL  i seria AGAIN, zdjęcia książek poniżej

 

Marka Colliq funduje 1 x 3 miesięczną kurację preparatem Colliq Beauty Skinax 2 tj 7 opakowań

SkinAx²™ opracowano w celu zapewnienia skutecznego rozwiązania na szybko rozwijającym się rynku nutrikosmetyków. Składniki SkinAx2 zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem potwierdzonych, korzystnych efektów dla skóry (na podstawie ponad 40 publikacji naukowych) oraz uzupełniających się mechanizmów działania. Jedno rozwiązanie, wiele mechanizmów. Formuła SkinAx² ™ wykazuje znaczną aktywność antyoksydantów (przeciwutleniaczy), które są odpowiedzialne za usuwanie z organizmu nadmiaru wolnych rodników.

Bielizna Eivi by Genial Day

Nadzwyczaj wygodna bielizna, wykonana z bawełny ekologicznej z dodatkiem elastanu oraz nasycona jonami srebra. Majtki mają ukrytą kieszonkę – zakładkę, która sprawia, że skrzydełka podpaski są niewidoczne.  Majtki z bawełny organicznej, to najbezpieczniejszy wybór dla kontaktu ze skórą miejsc intymnych. Bawełniane majtki są zalecane przez ginekologów, ponieważ bawełna przepuszcza powietrze. Pozbawione zwisających metek i sztywnych nici. Bardzo wygodne do noszenia na co dzień. Zalecane dla kobiet, których skóra jest podatna na podrażnienia. Materiał nasycony jonami srebra, które zapewniają długotrwałą ochronę antybakteryjną skóry, zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii i neutralizują zapach.

http://gentleday.pl/

Energia Zdrowia www.energiazdrowia.pl funduje Blender BioChef Nutriboost Bullet wysoko-obrotowy blender osobisty. Blender BioChef Nutriboost Bullet to urządzenie stworzone dla osób ceniących sobie szybkość i wygodę jednocześnie praktykujących zdrowy styl życia. Bardzo mocny silnik i duża ilość dodatkowych pojemników powoduje, że jest to urządzenie wszechstronne, nadaje się do użytku domowego dla całej rodziny.

 

Marka Himalaya funduje 3 zestawy w skład których wchodzą: pasta wybielająca Sparkly White, nawilżający żel do mycia twarzy z aloesem, peeling orzechowy, maseczka błotna, peeling do stóp, krem do stóp.

Enso Elektronics – polski producent urządzeń do elektropunktury i biorezonansu oraz wydawca książek o przywracaniu zdrowia naturalnymi metodami  funduje 15 pozycji książkowych z zakresu szeroko pojętej medycyny naturalnej. Są to książki, często bestsellery, uznanych autorów: lekarzy, biologów, naturopatów – badaczy zarówno ze wschodu np. dr n. med. Jelisiejewa, Borys Bołotow, Lebiediew. Także z zachodu np. dr Nenah Silver czy Hulda Clark

 

 

      

 

 

D’ ALCHEMY COSMETICS funduje Age Defying Body Cream 100 ml, Spectacular Hand Therapy 300 ml, Essential Body Balm mini 15 ml

 

 

 

Marka Bi-es funduje 3 x 1 zapach Love Forever, I’m With Her i Pink Pearl dla 3 osób plus dodatkowo dezodorant perfumowany z atomizerem

  

Foksal Games funduje 2 x zestaw nagród: Rurka Wodna i Gobblety

 

 

Efektima funduje 3 x make-up naturalny + olejek konopny + maska Gold Peel-Off + masło kokosowe Coconut Miracle + peeling kokosowy 

 

Regulamin akcji „Złap z nami lato”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Akcji „ Złap z nami lato” (zwaną dalej „Akcją”), jest Allaboutlife.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem nagród są: Victoria Cymes Sp. z o. o., Lifeheit, Miralex Sp. z o. o.,Noble Medica s. c., Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o. o., d’Alchemy Sp. z o. o., Colliq,Dom Towarowy Zborowski Wojciech, ENSO Electronics Sp. z o. o., SIA “The Himalaya Drug Company”,Symec Consulting Beata Furczoń, Planta Food Sp. z o. o., Symec Consulting, Uroda Polska Sp. z o. o., Wydawnictwo Jaguar, Efektima
 3. Akcja jest prowadzona na stronie www.allaboutlife.pl oraz udostępniana na profilu FB serwisu.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. W Akcji mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora.
 2. Warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie odpowiedzi opisującej, jak dbasz o siebie latem oraz przesłanie zgłoszenia z danymi na adres mailowy Organizatora: konkursy@allaboutlife.pl.
 3. Akcja trwa od dnia 04.07.2018 do dnia 04.08.2018.

3. NAGRODA

1. Nagrodami w Akcji są: zestaw soków od Victoria Cymes, mix 12 smaków; Suszarka Lifeheit 500 deluxe; Gehwol zestaw 3 produktów, Noble Medica 2 x zestaw: krem Pure Collagen Cream +opakowanie Pure Collagen 120 tabletek; Symec Consulting 20 % rabatu na dzbanek alkalizujący wodę, Colliq 3 miesięczna kuracja Beauty Skinax ( 7 opakowań), BBlender BioChef Nutriboost Bullet wysoko-obrotowy blender osobisty; 2 x zestaw masło orzechowe crunchy 450 g i masło kokosowe 450 g- Planta Food;  Wydawnictwo Jaguar: 1 serię BAD BOY’S GIRL( 3 książki w serii)  i serię AGAIN (2 książki w serii), 3 zestawy marki Himalaya w skład których wchodzą: pasta wybielająca Sparkly White, nawilżający żel do mycia twarzy z aloesem, peeling orzechowy, maseczka błotna, peeling do stóp, krem do stóp; 15 książek od Enso Electronics z zakresu szeroko pojętej medycyny naturalnej, holistycznej, Dalekiego Wschodu;  d’ ALCHEMY COSMETICS – Age Defying Body Cream 100 ml, Spectacular Hand Therapy 300 ml, Essential Body Balm mini 15 ml;Bi-es  3 x 1 zapach Love Forever, I’m With Her i Pink Pearl dla 3 osób plus dodatkowo dezodorant perfumowany z atomizerem, Foksal Games funduje 2 x zestaw nagród: Rurka Wodna i Gobblety, Efektima: 3 x make-up naturalny + olejek konopny + maska Gold Peel-Off + masło kokosowe Coconut Miracle + peeling kokosowy (zwane dalej „Nagrodami”).

2. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagród na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.

3. Zwycięzca może zrzec się Nagród, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.

4. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD

 1. Każdy Uczestnik Akcji musi drogą mailową na adres konkursy@allaboutlife.pl przesłać opis dotyczący sposobu: w jaki dba o siebie latem.
 2. Przesyłając odpowiedź, Uczestnik powinien wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Przesyłając swoje dane wyrażasz zgodę na opublikowanie Twojego imienia i nazwiska w przypadku ewentualnej wygranej na liście zwycięzców, czyli na wykorzystanie i przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia tego konkursu (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Nie wykorzystujemy twoich danych do  innych celów, niż czynności związane z niniejszym konkursem.
 3. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, których zgłoszenia będą najciekawsze i najbardziej spodobają się jury złożonego z osób wybranych przez Organizatora.
 4. Lista Zwycięzców Akcji zostanie podana na stronie www.allaboutlife.pl w przeciągu 7 dni od daty zakończenia akcji.
 5. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzców tj. imię i nazwisko na liście Zwycięzców.
 6. Nagrody zostaną wydane Zwycięzcom na koszt Fundatora przesyłką pocztową lub kurierską dostarczoną w obrębie granic Polski.
 7. W celu przekazania Nagród, Zwycięzca w ciągu 7 dni od daty publikacji listy Zwycięzców powinien przesłać na mail: konkursy@allaboutlife.pl adres doręczenia nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego.
 8. W przypadku niedotrzymania w/w terminu, nagroda nie zostanie wysłana Zwycięzcy.
 9. Nagroda zostanie przesłana na adres wskazany przez Zwycięzcę w ciągu 14 dni od daty przesłania danych adresowych.
 10. Organizator ani Fundator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku niepodania bądź podania błędnych danych adresowych lub zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany. W takim przypadku nagroda przepada.

5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Akcji, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Akcji, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia wydania Nagród.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Akcja…..”
 4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 2. Spory odnoszące się i wynikające z Akcji będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Akcji w trakcie jej trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie akcji w serwisie www.allaboutlife.pl.