Sandra Kubicka to nazwisko, które od jakiegoś czasu możemy usłyszeć coraz częściej. Ta spontaniczna i energiczna dziewczyna to zaledwie 23 letnia polska modelka, która zyskuje coraz większą popularność na świecie i podbija właśnie świat modelingu. Sandra pracuje nad kampaniami dla klientów zarówno w Europie jak i w USA, a lista jej sukcesów jest coraz dłuższa.

Sandra Kubicka i początki jej kariery jako modelki pokazują dobitnie jej charakter i to jak pewną swojego zdania i zdecydowaną osobą jest Sandra.

Modelka urodziła się w Łodzi, a w 2008 roku wraz z rodziną przeprowadziła się do USA. Jej przygoda z modelingiem zaczęła się w wieku 13 lat, gdy spontanicznie wzięła udział w konkursie na modelkę, zorganizowanym w jednym z centrów handlowych w Miami. Głównym zadaniem było przejść po wybiegu i zapozować fotografowi do kilku zdjęć.

W efekcie Sandra brawurowo przeszła te etapy i została wybrana do finałowej części castingu. Jednak wtedy wycofała się z konkursu, ponieważ zrezygnowała z wykonania ostatniego wyzwania, jakim było zaprezentowanie swojego ukrytego talentu. Organizatorzy docenili jednak potencjał Sandry i po kilku dniach odezwali się do nastolatki z propozycją współpracy. W wieku 13 lat Sandra podpisała kontrakt z jedną z największych agencji modelingowych NEXT, która opiekuje się nią do dziś. W Polsce modelka reprezentowana jest przez jedną z najstarszych agencji w naszym kraju, a więc Avant Models.

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka wykorzystuje swoje pięć minut.

W 2015 roku była jedną z głównych modelek platformy Asos, a jej sesje publikowano w magazynach takich jak Cosmopolitan, Fashion Magazine, Glamour, InStyle, Treats Magazine i Maxim. Pojawiła się na rozkładówce amerykańskiego wydania magazynu Playboy, a także na okładkach wydania polskiego i węgierskiego.

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Obecnie grafik Sandry jest bardzo napięty, bierze udział w komercyjnych kampaniach marek bielizny i strojów kąpielowych jak Esotiq czy Moiess. W swoim portfolio może pochwalić się współpracą z markami jak Guess, Delia, Alexia, Nordstrom i Bonprix. Poza sesjami zdjęciowymi Sandra występowała również jako główna modelka w teledyskach Austina Mahone, Johnny’ego Reida czy Romeo Santosa. Trudno się dziwić, że Amerykański magazyn Maxim uznał ją za jedną ze 100 najgorętszych kobiet świata, obok Adriany Limy, Karlie Kloss czy Alessandry Ambrosio.

Sandra obala stereotyp modelki, która nie ma nic do powiedzenia.

Niedawno Kubicka dopisała do swoich zawodowych osiągnięć, stworzenie autorskiego soku warzywnego, który powstał we współpracy z firmą The Cold Pressed Juices. Ten zielony sok nazywa się Wonder Woman i jest wyciskany na zimno z pięciu warzyw, z dodatkiem imbiru i cytryny. Sandra jest orędowniczką zdrowego stylu życia i zachęca do dbania o swoje ciało.

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Modelka inspiruje kobiety do ćwiczeń, świadomych i zdrowych wyborów żywieniowych, ale także do pozytywnego i aktywnego nastawienia do życia. Jest w tej kwestii niewątpliwym autorytetem, gdyż może pochwalić się nienaganną, zdrową, wysportowaną i kobiecą sylwetką. Dodatkowo Sandra ze względu na swoją przebojową i spontaniczną osobowość jest na najlepszej drodze do spełnienia marzenia większości modelek. Może już niebawem usłyszymy o niej jako o nowym aniołku Victoria’s Secret.

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka zdjęcia printscreen instagram @sandrakubicka

Najbliższy rok to dla Sandry przełomowy czas nie tylko zawodowo. Modelkę czeka ślub z ukochanym.

Narzeczony modelki Cedric Gervais to francuski DJ i producent muzyki house. W 2013 roku Gervais wyprodukował remiks hitu Lany del Rey Summertime sadness, za który otrzymał nagrodę Grammy. Para na co dzień mieszka w pięknym domu w Miami, a ich romantyczne zaręczyny w gronie najbliższych przyjaciół miały miejsce w Aspen, w trakcie zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Chcesz wygrać super nagrody w naszej akcji ZŁAP Z NAMI LATO? Kliknij tutaj.