Wszystko za sprawą trenera reprezentacji Anglii Gareth’a Southgate’a. Już od początku Mistrzostw Świata zasłynął z niezwykle eleganckich stylizacji. Jego znakiem rozpoznawczym, bezapelacyjnie stały się garniturowe kamizelki.

Świetne wyniki Anglii w rozgrywkach to jedno. Modowy świat zwariował jednak na punkcie stylu trenera. I tak zwany Efekt Southgate’a spowodował zainteresowanie kamizelkami na całym świecie. Nie pozostawaj więc w tyle i sprawdź jak je zestawiać w stylizacjach!

kamizelka

Kamizelka bez tajemnic! Dlaczego warto ją nosić?

Kamizelka to nie tylko dodatek do męskiej stylizacji. Sprawdźcie jakie są jej atuty:

  • Idealnie prezentuje się z białą koszulą i spodniami typu chinosy.
  • Do kamizelki można dobrać muchę lub krawat. Choć dodatki te, nie są obowiązkowe.
  • Z marynarką tworzy zestawienie idealne.
  • Podczas mniej oficjalnych wyjść można ją nosić solo, ale w tej sytuacji istotne jest, aby podwinąć rękawy koszuli. Zestaw będzie wtedy lekko nonszalancki!
  • Gdy wybierasz kamizelkę na codzienne wyjścia ubierz ją z modną w ostatnich sezonach – dżinsową kurtką lub z lekkim płaszczem.
  • Spodnie? Bawełniane chinosy, lekkie dżinsy, a nawet sztruksy – możliwości jest wiele. Powinny mieć wyższy stan, aby nie odkrywały koszuli.
  • Dodatkowym atutem stylizacji z kamizelką jest fakt, iż pasuje ona do każdej faktury i wzoru.

kamizelka

kamizelka

kamizelka

Wykorzystanie tych kilku niezbędnych wskazówek, uczyni męską stylizację niezwykle gustowną i zapadającą w pamięć. Do dzieła!

Kamizelki garniturowe dostępne są w salonach LAVARD.

kamizelka

O marce:

Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Cały proces produkcyjny odbywa się w Starem Bystrem, urokliwej okolicy u podnóża Tatr. Od projektowania kolekcji, tworzenia konstrukcji i testowania modeli, po produkcję i spedycję – na każdym etapie LAVARD kontroluje swój produkt, tak aby spełniał on wysokie wymagania klientów.