Sekretem pięknej cery jest odpowiednia jej pielęgnacja. Choć często wydaje się, że dbamy o nią doskonale, okazuje się że popełniamy wiele błędów.

Najważniejszym krokiem w pielęgnacji skóry jest jej oczyszczanie. Pisałyśmy wielokrotnie, że prawidłowo oczyszczona skóra lepiej wchłania kosmetyki, które później na nią nakładamy. Sprawdzajcie skład kosmetyków! Nie używajcie, takich które naruszają barierę ochronną skóry. Na rynku jest wiele preparatów.

Dzisiaj czas na HIMALAYA HERBALS. Marka ma w swojej ofercie wiele produktów do oczyszczania twarzy, które możecie bez problemu dobrać do Waszej skóry.

Krok 1

Umyj twarz Żelem Nawilżającym z aloesem

Zwilż twarz , omiń okolice oczu. Umyj twarz i osusz. Produkt doskonale usuwa sebum i zanieczyszczenia. Po jego użyciu twarz jest przyjemna w dotyku.

Perfekcyjna skóra możliwa jest dzięki Himalaya Herbals

Perfekcyjna skóra możliwa jest dzięki Himalaya Herbals

Krok 2

Dwa razy w tygodniu użyj złuszczającego peelingu morelowego.

Zwilż twarz , omiń okolice oczu. Umyj twarz i osusz. Produkt ten świetnie złuszcza skórę i usuwa obumarłe komórki naskórka oraz przyczynia się do mniejszej ilości zaskórników. Dlaczego polecamy świetne działanie produktu? W składzie są granulki moreli!

Krok 3

Dwa razy w tygodniu użyj złuszczającej maski typu PEEL -OFF  z migdałem i ogórkiem

Jak ją stosować? Nałóż warstwę maski na twarzy, omijając okolice oczu. Produkt pozostawiamy na około 10-15 minut, następnie zdejmujemy i zmywamy resztki wodą. Skóra jest złuszczona, pory powinny być odblokowane, a nasza cera jędrniejsza. My zauważamy również działanie rozjaśniające!

artykuł powstał we współpracy z marką Himalaya Herbals

 

Przeczytaj również o sposobach na biały uśmiech