stylizacje

Stacja TVN zaprezentowała swoją nową, odświeżoną jesienną ramówkę. Wydarzenie zgromadziło wiele gwiazd nie tylko związanych ze stacją. My podpatrzyliśmy ich stylizacje. Jesteście ciekawi jak prezentowały się gwiazdy w ten upalny dzień?

Władze stacji TVN zaprezentowały w czwartek jesienną ramówkę wzbogaconą o programy tematyczne Discovery Channel. Pojawiło się w niej wiele nowości i kolejnych serii ulubionych przez Polaków programów jak “Top Model”, “Kuba Wojewódzki”,”Milionerzy”, “Kobieta na krańcu świata” czy “Master Chef”.

Nową ramówkę prezentuje dynamiczny spot Więcej Więcej Więcej, w kórych zobaczyć możemy między innymi Magdę Gessler, Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Woźniak – Stara, Huberta Urbańskiego i Agatę Kuleszę. Piosenkę promującą spot wykonuje duet Rosalie./Standek. Wokalistka inspiruje się muzyką lat 80. i 90. minionego wieku.

W czwartek podczas konferencji nowej ramówki obecne były wszystkie gwiazdy związane ze stacją. Podpatrzyliśmy jakie stylizacje królowały podczas uroczystej eventu. Gwiazdy bardzo starały się wyglądać zjawisko poczas prezentacji i trzeba przyznać, że im sie to udało.

TVN

fot. www.instagram.com/tvn.pl

TVN

fot. www.instagram.com/tvn.pl

TVN

fot. www.instagram.com/tvn.pl

TVN

fot. www.instagram.com/tvn.pl

TVN

fot. www.instagram.com/ostaszewskamaja_official

TVN

fot. www.instagram.com/podpowierzchniatvn

TVN

fot. www.instagram.com/joannajablczynska