Jesień to pora roku kiedy zdecydowanie więcej czasu zaczynamy spędzać w domu. A ponieważ mamy już sierpień, to wieczór przed telewizorem z kubkiem herbaty staje się całkiem nieodległą perspektywą. Dlatego postanowiliśmy podsumować, co nowego dla swoich widzów, przygotowała jedna z popularniejszych stacji, a więc TVN. Sprawdźcie jakie programy i seriale stały się częścią jesiennej ramówki TVN na 2018 rok.

Pułapka

Na miejsce zakończonej Drugiej Szansy pojawi się serial pod tytułem Pułapka, który został samodzielnie wyprodukowany przez stację TVN. Produkcja ta przewidziana jest na jedynie sześć odcinków. Niestety stacja nie przewiduje kolejnego sezonu, ale jak to zwykle bywa, jeśli program odniesie sukces i będzie cieszył się dużą oglądalnością, zapewne twórcy mogą zmienić plany. Serial ma być wciągającą i trzymającą w napięciu opowieścią kryminalną z zaskakującymi zwrotami akcji. Zdjęcia były realizowane w Warszawie oraz na Mazurach.

Reżyserem Pułapki jest Łukasz Palkowski, współodpowiedzialny za dzieła małego ekranu takie jak Belfer czy Diagnoza. Szczegóły dotyczące treści serialu są trzymane w ścisłej tajemnicy. Zwiastun serialu, który możemy już zobaczyć pomiędzy reklamami w telewizji TVN, jest tajemniczy i intrygujący. Cennym atutem serialu jest aktorka wcielająca się w główną rolę, a więc Agata Kulesza. Obok niej w obsadzie pojawią się: Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek i Marianna Kowalewska.

Ameryka Express

To kontynuacja kontrowersyjnego programu Azja Express. Tym razem jednak uczestnicy ścigają się przez dwa państwa Ameryki Południowej: Ekwador i Peru. Poza nazwą programu i kontynentem na którym się rozgrywa, nic nie uległo zmianie, a zasady pozostały takie same.

Gwiazdy i ich partnerzy rywalizują między sobą na dystansie prawie 3000 km. Muszą przebyć wyznaczoną trasę, mając do dyspozycji 1 dolara na dzień na osobę. Zawodnicy nie mogą płacić za transport i nocleg. Duet, który dotrze do celu jako ostatni w danym odcinku eliminacyjnym odpada.

Najbardziej wytrwali i waleczni uczestnicy dotarli na metę w Cuzco. Program w dalszym ciągu, z powodzeniem prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. O nagrodę walczyło 8 par, wśród których znaleźli się: aktorka Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Filip Chajzer i jego tata Zygmunt Chajzer, aktor Tomasz Karolak wraz z kolegą Kubą Urbańskim, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, duet sportowych celebrytów Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Lara Gessler z przyjacielem Piotrem Sałatą, piosenkarka Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, oraz Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

Pod powierzchnią

Pod powierzchnią to kolejny serial kryminalny, który szykowany jest jako nowy element jesiennej ramówki stacji. To 8 odcinkowy serial, w którym główne role zagrają: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska. To właśnie Topa, który był częścią obsady serialu Druga Szansa, zdradził podczas tegorocznego Festiwalu Netia Off Camera, że wystąpi w tym nowym serialu TVN.

Za kamerą produkcji stanął reżyser filmowy Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w lipcu i potrwają do października, a realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku. Premiera serialu na antenie TVN w połowie października.

KOLAGEN TO ŚRODEK NA MŁODOŚĆ – SPRAWDŹ

Top Model 7

Do ramówki TVN po przerwie powróci nowa edycja programu Top Model. Format ten debiutował w TVN wiosną 2010 roku i powstaje na licencji America’s Next Top Model. Za stołem jurorskim siódmej edycji tego reality show ponownie zasiądą: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

W rolę jurorki, mentorki i opiekunki kandydatów na modelki i modeli wcieli się znana i lubiana Joanna Krupa. Natomiast Michał Piróg jak zwykle, wspomoże uczestników za kulisami. Ostatnią polską edycją Top Model mogliśmy się cieszyć jesienią 2016 roku, zatem fani programu na pewno będą spragnieni nowego sezonu po tak długim odpoczynku.

Zdjęcia z instagrama i pexels.com