Anna Lewandowska

Anna Lewandowska kojarzona jest głównie ze sferą sportu. Prowadzi zajęcia sportowe, campy odchudzające, a także z powodzeniem prowadzi blog Healthy Plan by Ann. Gwiazda zdradziła na swoim Instagramie, że przyszedł czas a nowe wyzwania i zostanie… dziennikarką.

Anna Lewandowska to niezwykle zapracowana kobieta. Prowadzi z powodzenie liczne szkolenia, campy odchudzające, występuje w telewizji. Kobiety uwielbiają jej styl, wiele stosuje się do porad, a nawet korzysta z programów żywieniowch przygotowanych przez gwiazdę. Pomimo tych wszystkich zajęć gwiazda i blogerka zapowiedziała nowy projekt z jej udziałem. Jak podkreśliła Ania Lewandowska na swoim Instagramie “już niebawem ruszy z własnym cyklem wywiadów z silnymi mamami”. Wywiady będzie można przeczytać na blogu gwiazdy. Jesteście ciakawi efektów? My już nie możemy się doczekać.

Pierwszą “przepytaną” super mamą przez Anię Lewandowską była Katarzyna Burzyńska-Sychowicz – dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Prywatnie żona i mama wspaniałego 2-letniego Henryka.

Anna Lewandowska

fot. www.instagram.com/katarzyna_burzynska_sychowicz

Sprawdź gdzie zjeść pyszne śniadanie w Warszawie.