Właśnie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata w Rosji. Sportowcy wraz z rodzinami przebywają w Juracie i na razie dopiero rozpoczynają treningi przed zbliżającym się mundialem. Na zgrupowanie piłkarze mogli zabrać swoje rodziny, aby wraz z nimi relaksować się i odpoczywać pomiędzy treningami.

Ale to nie piłkarze wzbudzają największe zainteresowanie mediów, a ich kobiety. Polskie WAGs czyli wives and girlfriends stały się ostatnio bardzo rozpoznawalne. Dziewczyny często pojawiają się razem na trybunach, gdzie kibicują swoim mężom. Lubią się, trzymają się razem i wszystkie łączy fakt, że poza tym że są żonami piłkarzy, są pięknymi, zadbanymi i aktywnymi kobietami.

Anna Lewandowska

To najbardziej rozpoznawalna polska WAG, żona naszego napastnika Roberta Lewandowskiego. Ania sama jest sportowcem, z powodzeniem trenowała karate, jest medalistką Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie dietetyki, treningu i motywacji, co z powodzeniem wykorzystuje prowadząc własny biznes.

Lewandowska jest właścicielką marki produktów spożywczych Foods by Ann, organizuje wyjazdy sportowe, wydaje książki i filmy z treningami. Odkąd została mamą, chętnie udziela się w tematach związanych z dietą i treningiem zarówno kobiet w ciąży jak i świeżo upieczonych mam. To chyba najbardziej aktywna zawodowo żona piłkarza, właściwie marka sama w sobie.

WAGs fot. https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ĆWICZYSZ – SPRÓBUJ TEGO TO DZIAŁA !

Marina Łuczenko-Szczęsna

Jest żoną bramkarza Wojciecha Szczęsnego, ale zawodowo zajmuje się komponowaniem i śpiewaniem. Występowała także jako aktorka w popularnym serialu, dlatego jest równie rozpoznawalna co jej mąż. Marina urodziła się na terytorium dzisiejszej Ukrainy, jednak jako dwulatka przeprowadziła się z rodzicami do Polski i tu od najmłodszych lat robiła furorę swoimi zdolnościami wokalnymi.

Gwiazda do tej pory wydała dwie płyty, ale w międzyczasie zmagała się z problemami zdrowotnym i musiała przejść zabieg usunięcia polipa ze strun głosowych, co na jakiś czas wykluczyło ją z aktywności muzycznej. Piosenkarka przyjaźni się z inną WAG, Sarą Boruc. Dziewczyny wspólnie spędzają wakacje i pojawiają się na pokazach mody. Obecnie Marina, która wraz z mężem na co dzień mieszka w Turynie, spodziewa się pierwszego dziecka.

WAGs https://www.instagram.com/marina__ofc/

Dominika Grosicka

Żona naszego napastnika Kamila Grosickiego. Ta zgodna para w tym roku będzie obchodzić siódmą rocznicę ślubu. Wspólnie wychowują córkę Maję i syna z poprzedniego związku Dominiki, Marcela. Urodziwa żona piłkarza ma za sobą karierę w modelingu, interesuje się makijażem i obecnie promuje zdrowy i aktywny styl życia. Jest stałą uczestniczką obozów treningowych Anny Lewandowskiej, z którą również przyjaźni się prywatnie. Dominika prowadzi profil na instagramie, którym może pochwalić się niemałą popularnością, bo ma ponad 113 tysięcy obserwujących.

WAGs https://www.instagram.com/dominikagrosicka/

FOT. INSTAGRAM