Po raz kolejny marka Obag przygotowała oryginalną, a zarazem funkcjonalną kolekcję swoich produktów na jesień/zimę 2018. Nie tylko możemy sięgnąć po tradycyjny model torebek O bag, ale również możemy odkryć inne możliwości jakie dostarcza O bag.

W kolekcji znajdziemy O bag mini, O pocket, O clock, O folder, O sun, O basket czy O chic.

Podstawowym elementem łączącym całą kolekcje jest tworzywo EVA (etylenowy octan winylu i silikon) dostępne w wielu kolorach i wzorach. Dzięki niemu produkty są lekkie, funkcjonalne oraz łatwe w pielęgnacji. W kolekcji na jesień/zima 2018 pojawiĄ się futra z motywem zwierzęcym – Warm Vibes lub futra jednolite, oczywiście ekologiczne. Dzięki nim każda torebka staje sią unikalna, a wraz z nią nasza stylizacja. Sezon jesień/ zima 2018 to przede wszystkim różnorodność, od torebek klasycznych ze stonowanymi, kolorami ziemi, po wkraczającą modęmiejską oferującą czernie, granaty, czerwień i złoto w połączeniu z bogato zdobiona klapką oraz oryginalną opaską i uchwytem.

Po raz kolejny studio Laboratorio Quattro podkreśla potrzebę zaspokajania potrzeb kobiet. W ten sposób produkty trafiają do wszystkich gustów, tworząc wybór torebki pasującej do naszego trybu życia i do tego kim jesteśmy. Kobiety, które pragnęły sięgnąć po więcej, sięgnęły po produkty marki Obag i do tej pory nie wypuszczają ich z rąk.

Cała kolekcja składa się z siedmiu linii: glam, knif, coutryside, royal ascot, pink attitude, warm vibes, midnight in Paris,  W ten sposób każdy może odnaleźć coś dla siebie.

artykuł powstał we współpracy z marką OBAG