3 października odbyła się konferencja prasowa Bell Hypoallergenic. Spotkanie było poświęcone przedstawieniu nowego kierunku rozwoju marki, dla której priorytetem jest, aby tworzyć nie tylko pierwszorzędnej jakości produkty hypoalergiczne, ale także wegańskie, przyjazne śwrodowisku i podkreślające naturalne piękno kobiet.

Tak definiowane piękno stało się jednym z motywów przewodnich spotkania, a jego gwiazdą była Marcelina Zawadzka, ambasadorka marki i współtwórczyni kolekcji Bell HYPOAllergenic by Marcelina Zawadzka. 

 

Silna, wrażliwa, naturalnie piękna. Pełna wewnętrznej harmonii i akceptacji tego, jaka jest. Bo przecież jest idealna, gdy jest sobą. Oto #HypoGirl! Aby przedstawić koncepcję kosmetyków, które współgrają z naturalnym pięknem kobiet, nie przytłaczają wyjątkowej urody każdej z nas, a jedynie dodają blasku, przywołano porównanie do czterech żywiołów.

Woda to transparentny, prawie niewidoczny make-up, który zwraca uwagę na subtelną stronę kobiecej natury. Powietrze to np. trochę ulotnego różu, eteryczność i wdzięk. Ziemia to stonowane połączenia odcieni beżu i brązu – wrażliwość i elegancja. Ale czasem jest w nas ogień i wtedy sięgamy po soczystą pomadkę! Bell HYPOAllergenic proponuje swoje produkty z głębokim przekonaniem, że urok kobiet oraz ich żywiołowe piękno pochodzi z serca i umysłu. Dlatego makijaż może być minimalistyczny. 

Dla  Bell HYPOAllergenic istotne jest, ale był on w pełni bezpieczny dla skóry, również dla problematycznej i wrażliwej. Dlatego od samego początku wizytówką marki jest jakość. Linia Bell HYPOAllergenic to wysokiej jakości produkty hypoalergiczne i wegańskie, a także przyjazne środowisku. Tworzone przez kobiety dla kobiet w każdym wieku, które są świadome potrzeb swojej skóry i zwracają uwagę na skład kosmetyków. 

Spotkanie stało się też okazją do zaprezentowania jesiennej premiery marki. Kolekcja Marceliny Zawadzkiej  została powiększona o puder rozświetlający w dwóch odcieniach, beżowym i różowym. Cała linia produktów Bell HYPOAllergenic by Marcelina to zachęta, byśmy odkrywały wszystkie aspekty urody i osobowości.

Makijaż to tylko środek do wyrażania siebie. Przyjemność płynąca z zachwycania pięknem, które mamy w sobie – cokolwiek robimy, o każdej porze dnia. Niezależnie od typu urody. Dlatego do każdego z żywiołów w makijażu Bell Hypoallergenic jest przypisany efekt glow. Marka stawia na zdrowo wyglądającą świetlistą skórę, ponieważ make-up Bell Hypoallergenic zwraca uwagę na blask, jest w nas. Może kamuflować drobne niedoskonalości, ale nie ukrywa prawdziwej natury kobiety.

Zupełnie nowa odsłona wizerunkowa Marceliny Zawadzkiej – naturalna, dziewczęca, nowoczesna. Zobaczcie piękne zdjęcia.

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

 

artykuł we współpracy z marką Bell